› 
 › 
19.09.2018

Pandora Sonbahar-Kış 2018 Koleksiyonu

PANDORA Sonbahar-Kış 2018 sezonuna doğanın zarafetinden ilham alan Yaşamın Kaynağı ve Rönesans ihtişamını yansıtan Görkemli Masallar temaları ile girdi.

PANDORA Sonbahar-Kış 2018 sezonuna iki özel temayla giriş yapıyor. Biri, doğanın zarafetinden ilhamını alan “Yaşamın Kaynağı”, diğeri Rönesans’ın ihtişamını yansıtan masal dünyasından esinlenen “Görkemli Masallar”.
 
Pandora ile yeni başlangıçlar: Yaşamın Kaynağı
 
Yeni başlangıçları ve doğayı temsil eden; buğday desenli mücevherler ve parlak buğday demetleri 925 ayar gümüş ve PANDORA Shine’ın 18 ayar altın kaplama mücevherleriyle buluşuyor.

Pandora 2018 koleksiyonuElde tamamlanmış mücevherlerin geleneksel özelliklerini sembolik ve doğal unsurları harmanladığı ustalıkla işlenmiş buğday desenlerinden esinlenerek hazırlanan tasarımlar; en zarif haliyle kolyeler ve charm’lar, küpe ve yüzüklere yansıyor.
 
Buğday taneleri  ve tüm görkemini yansıtan yeni mücevher koleksiyonu stilinize yeni bir parıltı getirecek.
 
Pandora ile yeni bir dünya: Görkemli Masallar
 
Rönesans’ın gösterişinden ilhamını alan ve dönemin detaylarını  bir araya “Görkemli Masallar” koleksiyonu elde tamamlanmış mücevher tasarımları ile geçmişi günümüze tekrardan taşıyor.
Dönemi yansıtan fantastik tasarımlar; gizli detayları, saklı hazineleri ortaya çıkaran dönen ve çevrilerek açılan mücevherlerden oluşuyor. Koleksiyondaki ikonik yüzükler özel el işçiliğiyle ve kraliyeti temsil eden mor rengiyle dikkat çekiyor.

Zarif dantel desenleriyle birlikte; yüzük, bileklikler ve charm’larda dönemin görkemini yansıtırken anahtar şeklindeki kolye uçları farklı boylardaki kolyelerle birlikte kullanılmak üzere tasarlandı.
 
Pandora yeni koleksiyon

Bu hayal dünyasını yansıtan koleksiyonu her gün ve günün her anında kullanabileceksiniz.

Pandora'nın tüm koleksiyonunu görmek için fotoğraf galerimizi mutlaka gezin.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2