› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.12.2010

Pınar Arkun tasarımı botlara ba-yıl-dık!

Pınar Arkun tasarımı yepyeni ve renkli botlar www.designist.com.tr sayfalarında yerini aldı. Pudra.com der ki; kaçırmayın!

Bu kış Pınar Arkun sayesinde sıcak ve renkli geçecek. Mavi, bej bordo tonlarında mimari etki taşıyan dömi botlarla mutlu adımlar atılacak.
Arkun, renklerde gri ve mavinin tonları, malzemelerde rugan ve deriyi, süet ve ahşabı buluşturarak yumuşak bir yaklaşım yaratıyor. Tarz olarak platform’dan ödün vermeyen silüetlerde rahatlık her zamanki gibi ön planda…

Pınar Arkun tasarımı 13 birbirinden şık botu görmek için tıklayın.

Günlük bot koleksiyonunda kullanılan maskülen çizgilerle özel yapım ahşap ökçenin birlikteliği rustik bir tarz oluşturuyor.Özellikle kış sezonunda etkisini pekiştiren animal print zebra ve yılan desenlerle yüksek ökçelerin vazgeçilmezlerinden. Toprak tonları, zarif ökçeler ve floral etkiyle oluşturulan çiçekli modeller koleksiyonun yenileri arasında. Derinin yanında kumaş, saten ve kurdelayla oluşturulan patch work yüzeyler şehir dokusunu ayaklara taşıyor.Pınar Arkun’un yeni bot ve ayakkabı koleksiyonu, stil sahibi yenilikçi kadınların gözdesi olacak.

Bu muhteşem koleksiyonu www.designist.com.tr de bulacaksınız.


Pınar Arkun tasarımı 13 birbirinden şık botu görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2