› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 04.10.2012

Sezonun en trendi 10 ayakkabısı

2012-2013 Sonbahar Kış koleksiyonlarını görmeye devam ediyoruz. Yeni sezonda ayakkabılarda dikkat çeken iki önemli unsur var: Sivri burun ve kalın topuk. Pudra.com en şık 10 ayakkabıyı seçti.

Kalın topuklu ve bilekten bantlı ayakkabılar çok trendi...

Neden 10? Binlerce ayakkabı modeli ve markası içinden neden 10 tane seçtiğimizi merak etmiş olabilirsiniz. Sebebi basit: Ünlü markaların yeni sezondaki bu ayakkabıları model olarak en çok taklit edilenler de ondan. Bu çerçevede binlerce ayakkabıyı piyasada göreceğiz zaten. Biz sadece süzgeçten geçirdik ve kış alışverişinizde size ilham vermesi açısından temel trendlerin hepsini yansıtan 10 ayakkabıyı huzurlarınıza getirdik!

Ünlü tasarımcılardan seçtiğimiz en popüler ayakkabıları görmek için tıklayın.Yeni sezon ayakkabı trendlerinde en dikkatimizi çeken detaylar; sivri burunlar, çiviler, kalın ve şeffaf topuklar ile renklerin çokluğu oldu. Yani bu seneki ayakkabı yelpazesi çeşit olarak epey geniş.

Ah biz kadınlar bu ayakkabılarla başımız belada, bütçede açık var! İnsan bu kadar güzel ayakkabılara nasıl karşı koyabilir, söyleyebilir misiniz?
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2