› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 24.06.2013

Takılarınız için yaratıcı askılar

Kaybolan küpelere, birbirine dolanan kolye ve bilekliklere kendi tasarladığınız takı askılarıyla son verin! Pudra.com size ilham verecek takı askılarını sunar!

Kadınların vazgeçilmez parçalarıdır takılar... Yüzüğünden kolyesine, küpesinden bilekliğine kadar büyük bir tutkudur. Hevesle alınan takılar modası geçtikçe çekmecelerde yerini yenilerine bırakır. Gelin görün ki, ne aksesuar çekmeceleri ne de aksesuar kutuları muhafaza için asla yeterli olmaz.

Kolyelerin birbirine dolanması kadar sinir bozucu bir şey olamaz. Sakince ve zarar vermeden onları birbirinden ayırmak, ecel terleri dökmekle eşdeğerdir... Hele bir de kaybolan küpeler yok mu!

Bu saydığımız küçük örnekler sizin de başınıza sık sık geldiyse bir takı askısına sahip olmanızın vakti gelmiş demektir. Satın almadan, evde olan malzemelerle yaratıcı takı askıları yapmanız mümkün... Kendi zevkinize göre boyayıp süsleyebileceğiniz bu askılarla ne küpeleriniz kaybolacak ne de kolyeleriniz birbirine dolanacak!

Beğeninize uygun ve tümü oldukça pratik şekilde yapılabilecek takı askılarına Pudra.com'la birlikte göz atmaya ne dersiniz? İşte takılarınız için yaratıcı askı modelleri!Ahşap bir askı, çocuğunuzun bir oyuncağı ya da kullanılmayan bir çerçeve... Aralarından bir tanesi mutlaka size ilham verecektir!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2