› 
 › 
18.06.2021

Yazın ruhunu Pandora ile yansıt!

Pandora, deniz ve güneş dolu yaz günlerinden ilham alan yeni mücevherleriyle sezona hazır!

Özgürlüğün, neşenin ve maceranın mevsimi yaz, göz alıcı gün batımları ve dalgaları getiriyor.
Pandora Oceans koleksiyondaki yeni renkli charm’lar, ışıltılı okyanus dalgalarının ilhamıyla tasarlanan bileklik, inci kolye ve küpelerle yaza hoş geldin diyor.
 
Pandora oceans koleksiyonu

Doğaya stil sahibi bir övgü niteliğindeki Barok Tatlı Su Kültür İncisi Kolye Ucu ve Halka Küpeler, minimalist tasarımları ile, incilerin doğal asimetrik şekillerini ve pırıltılarını öne çıkarıyor.  Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A.Filippo Ficarelli’ye göre inciler güzel kusurları ve özgünlükleriyle okyanusun hazineleri. 
 
Pandora oceans koleksiyonu

 
Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A.Filippo Ficarelli: “Okyanus çeşitli yaşamlarla dolu bir harikalar diyarı. Yeni okyanus temalı tasarımlarımız bu dünyanın sonsuz hazinelerini simgeliyor.” diyor.
 
Pandora bileklikKoleksiyondaki Mavi Dalgalı Ayarlanabilir Bileklik kıvrımlı kristal işlemesi ile okyanus dalgalarını çağrıştırırken; Mavi Pullu Balık Sallantılı Charm esneklik yaratan özel bir teknik sayesinde hareket ediyor.

İlhamlarını okyanustan alan Işıltılı Yunus Sallantılı Charm, Murano Camı Denizi Kaplumbağası Sallantılı Charm ve kabaşon kesimli ışıltılı Pembe Murano Camı Flamingo Sallantılı Charm stiline yazı getirecek.

Pandora Moments Deniz Kabuğu Klipsli Turkuaz Örgü Deri Bileklik ise koleksiyonun eşsiz charm’larına eşlik eden muhteşem bilekliklerden.
 
Farklı renklerdeki kolye ucu, küpe, bileklik ve charm’ları stiline göre bir araya getirerek siz de Pandora ile yaz enerjisini ve ışıltısını üzerinizde taşıyabilirsiniz. 
 
#SomethingAboutYou #PandoraOcean

Pandora'nın yeni koleksiyonunu görmek için galerimize tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2