› 
 › 
02.12.2021

Yeni yılda sevdikleriniz için zamansız hediyeler

Pandora Timeless ve Moments koleksiyonları yeni yılın büyüsünü, özel hissettiren ışıl ışıl hediye seçenekleri ile kutluyor!

Bu yıl sevdiklerimizle birlikte olmayı, onlara bizim için ne kadar önemli olduklarını anlatan hediyeler ile kutluyoruz. Yeni yıl heyecanına ışıltılı bir dokunuş için, Pandora Moments ve Pandora Timeless
koleksiyonlarının zarif ve ilham verici mücevherleri ile sevginizi gösterebilirsiniz. 

Modern tasarımları ve ışıltılı taşları ile Pandora Timeless koleksiyonu, yeni yılı kutlarken sevdiklerine kendilerini özel hissettirecek hediye seçenekleri sunuyor. Yenilikçi tasarımların, mavi, yeşil ve pembe taşların en canlı tonlarının bir arada olduğu Pandora Timeless koleksiyonu klasik ve zarif dokunuşları bir araya getiriyor. 
 
Pandora zamansız hediyeler

Işıltılı Yuvarlak ve Kare Sallantılı Küpe ile Yüksek Taşlı Işıltılı Klips tepeden tırnağa göz alırken, Işıltılı Büyük Taşlı Kolye, Yüzük ve Küpeler ise mavi ve gümüşün birlikteliği ile sade ve şık bir tasarıma sahip. Üç Taşlı Vintage Yüzükler ise koleksiyonun ikonik mücevherklerinden.
 
Zamansız hediyeler

Klasikten vazgeçemeyenler için ise Işıltılı Kalp Bilezik ve Işıltılı Pavé Tenis Bileklikleri mükemmel birer hediye alternatifi. Pandora Timeless koleksiyonu, yılbaşı ruhunu en iyi şekilde yansıtan tasarımları ile sevdiklerinle doyasıya bir kutlama keyfi yaşatıyor.
 
Yıldızlı bileklik

Yıldız detaylarının bulunduğu hediye setleri, umutların, hayallerin ve özel buluşmaların büyüsünü temsil ederken, koleksiyona eklenen yepyeni klipsler ve güvenlik zincirleri bilekliklerine ışıltı katan favori mücevherlerin haline gelecek. El işçiliği ile tamamlanan Yıldızlar ve Galaksi Klips ve Yıldızlar ve Galaksi Güvenlik Zinciri yılbaşı gecesinin en göz alıcı detayları olmaya aday.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2