pudra.com 26.03.2014

Benetton 2014 İlkbahar Koleksiyonu

Benetton 2014 İlkbahar koleksiyonunda her trende boyun eğmeyen, kişilikli kadınlara sesleniyor. Pudra.com olarak renkli, enerjisi yüksek ve kullanışlı koleksiyonu çok sevdik.

United Colors of Benetton 2014 İlkbahar koleksiyonuyla üç farklı dünyayı bir araya getiriyor. Anlık trendlere kendini kaptırmayan, kendine özgü bir stili olan kadınlara seslenen koleksiyon renkli tasarımları ve kullanışlı parçalarıyla ön plana çıkıyor.

United Colors of Benetton 2014 İlkbahar koleksiyonu şehir yaşamının hızını, genç bayanların enerjisini ve sofistike yaşamın getirdiği unsurları bir araya getirdi. Sofistike kadınlar için ölçülü renk kombinlerinin kullanıldığı bir koleksiyonla karşımıza çıkan marka, soft renk paletiyle dikkatleri çekiyor. Gri, bej ve pudra pembesinden oluşan parçalar sakinliği simgelerken hafif kumaştan yapılan pantolonlar ve mini elbiseler pratik kişilere hitap ediyor.Hareketli yaşamı sevenlere seslenen Şehirli koleksiyonu ise vücudunuzun özgürce hareket etmesine olanak tanıyan dar kesim kıyafetlerden oluşuyor. Mavi ve ıstakoz kırmızısı gibi renkler ceketlerde, bol süveterlerde ve uzun eteklerde siyah, beyaz ve gri gibi daha ölçülü renklere daha canlı bir alternatif oluşturuyor. Hızlı tempodan tatile fırsat bulamaynlar içinse Maksi çantalar, rahat ceketler ve denizci stili çizgilerle bezenmiş örgü giysilerle deniz şehre geliyor.

Koleksiyonun son kısmında genç Benetton kadınlarına seslenen marka onlara giyilebilecek denimler, çok bol tişörtler ve ‘seksenler’deki baskılı yeleklerin üzerine giyilebilecek transparan efektli örgü bluzlar sunuyor. Gelin bizim de çok beğendiğimiz ve herkesin kendinden bir parça bulacağı United Colours of Benetton 2014 İlkbahar koleksiyonunu yakından inceleyelim.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2