@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 17.02.2016

En güzel mezuniyet elbiseleri (2016)

Mezuniyet töreninde ne giyeceğini düşünenler için birçok markanın tasarımlarını bir araya getirdik. Her tarza ve zevke hitap eden elbiseler Pudra.com'da.

Mezuniyet töreninizde ne giyeceğinize karar vermek için daha erken olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Zaman o kadar hızlı geçiyor ki bir bakmışsınız o gün gelmiş. Kısa, uzun, taşlı, renkli ya da siyah. Her stile ve bütçeye uygun elbise modellerini Pudra.com okuyucuları için bir araya getirdik.

Mezuniyet elbisesi seçerken her şeyden önce kendi vücut tipinize ve yaşınıza uygun modeller olmasına dikkat etmelisiniz. Başka birinin üstünde beğendiğiniz model, size yakışmayabilir. Eğer giydiğiniz elbiselerde karnınızın çıkmasından rahatsız oluyorsanız; göğüs altından genişleyen elbiseleri tercih edebilirsiniz. Üst bedeniniz kısa, bacaklarınız uzunsa; önü verev kesimli modeller, bedeninizi daha orantılı gösterebilir. Ya da tam tersi olarak bedeniniz uzun, bacaklarınız kısaysa; tek parça, boyundan uzayan elbiseler sizin için ideal olacaktır. Minyonsanız; uzun etek dışında özellikle bedeninizi saran her kıyafeti giyebilirsiniz. Göğüsleriniz küçükse; straplez ve göğüs kısmı hareketli elbiseler tam size. Göğüsleriniz büyükse; fazla göğüs dekolteli, üst kısmı dar elbiselerden kaçının. Basenleriniz varsa belden sarmalayan elbiseler sizin için biçilmiş kaftan. 

En güzel mezuniyet elbiselerini görmek için galeriye tıklayın. 

Vücudunuza uygun modeli bulduktan sonra renk konusunda detaylara girebiliriz. 2016 İlkbahar-Yaz sezonunun rengi ne olacak derseniz tartışmasız turuncu diyebiliriz. Bu sıcak ve canlı renk sizi partinin en dikkat çekici kadını yapabilir. Her zaman modasını koruyan siyah, klasikten vazgeçmeyen ve gizemli görünmek isteyenler için tartışmasız ideal renklerden. Feminenliğin dozunu attıran kırmızılar ise cesur bir seçim olabilir. Eğer renk konusunda kafanızda soru işaretleri kaldıysa ünlülerin elbise renklerinden ilham alabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2