@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 27.03.2014

H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu

H&M'in geri dönüştürülmüş materyallerden tasarlanan Conscious ve Conscious Exclusive koleksiyonları 10 Nisan 2014'te satışa çıkıyor. Doğa dostu olduğu için çok sevdiğimiz koleksiyonun tamamı Pudra.com!

Doğa dostu moda akımının öncüsü olan H&M Conscious ve Conscious Exclusive 2014 koleksiyonuyla Hollywood ihtişamını ayağınıza kadar getiriyor. Top model Amber Valetta’nın kampanya yüzü olduğu H&M Conscious, organik ve geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak hazırlandı. Çok dikkat çekici parçalardan oluşan Conscious Exclusive ise sürdürülebilir tasarım ekibi Ever Manifesto ile ortaklaşa yaratıldı. Moda için sürdürülebilirlikten ödün vermemeye kararlı iki ekip güçlerini birleştirerek tüm dünyada yankı bulunan bir koleksiyona imza attı.

Flamenkodan ve bohem görüntülerden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda, çok ince detaylarla işlenmiş dramatik parçalar ön plana çıkıyor.10 Nisan’dan itibaren e seçkin 150 H&M mağazasında satışa çıkacak olan çok özel iki koleksiyonda kullanılan malzemeler arasında organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester, geri dönüştürülmüş polyamid ve tencel yer alıyor.H&M, Tema Vakfı ile de özel bir işbirliğine imza atarak 10 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Conscious koleksiyonundan alışveriş yapan her müşteri için Tema Vakfı Balıkesir Kepsut Ağaçlandırma sahasına fidan bağışında bulunacak. Dikilen ağaçlar ile bir H&M Hatıra Ormanı oluşturulacak.

Tarz sahibi olduğu kadar doğa dostu da olan H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu'nu yakından inceleyerek favori parçanızı alışveriş listenize ekleyebilirsiniz..
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2