03.12.2018

Kış ve kayak tatillerinin vazgeçilmezi: Fjallraven

Geniş ürün yelpazesine sahip Fjällräven, fonksiyonelliğiyle öne çıkan premium montları, pantolonları ve aksesuarlarıyla kış tatillerinin vazgeçilmezi.

Yeni yılda sizi soğuktan koruyacak her şey Fjällräven hediye rehberinde! Kullanışlı, sürdürülebilir ve kendine özgü stil sahibi seçenekler arasından sevdiklerinize hediye seçmek çok kolay. Üstelik Ocak ayı ile beraber rotalar kayak destinasyonlarına çevriliyor. Dayanıklı kumaşları ve sade tasarımlarıyla öne çıkan Fjällräven ürünleri, kış seyahatlerinizde sizi soğuktan korurken stilinizin de bir parçası olacak.

Zamansız tasarımı sayesinde ilk günkü detaylarını koruyan Expedition Down Jacket cesur neon renkleriyle dinamik ve eğlenceli bir stili temsil ediyor.
 
Fjällräven Expedition Kaz Tüyü Kadın ve Erkek Montları 5495TL

Fjällräven Expedition Kaz Tüyü Kadın ve Erkek Montları 5495TL

1974 yılında koleksiyona katılan Expedition Down Jacket’in etik yöntemlerle, hayvanlara zarar vermeden üretilen kaz tüyleri hafif olduğu kadar, sıcak tutmasıyla da dikkatleri çekiyor.

Fjällräven için özel olarak tasarlanan G-1000 kumaşından üretilen Greenland montlar ise farklı katmanları sayesinde su, kar, rüzgar ve böcek gibi doğada vücuda direkt zarar verebilecek her türlü dış etkene karşı kalkan görevi üstleniyor. Kuvvetli yalıtım sağlayan bu montlar soğuğu geçirmezken vücut ısısını da gün boyunca üst düzeyde koruyor.
 
Fjällräven modelleri

Dayanıklı G-1000 kumaşıyla dağ ve orman maceralarına eşlik eden trekking pantolonlar, fonksiyonel cepleri, rahat hareket kabiliyeti ile ön planda. Özellikle paçalarındaki lastik ve bot kancalarıyla öne çıkan Keb Trousers modeli ise, gelişmiş tekniğiyle kar yürüyüşlerinizde koruyucu kalkan işlevi görüyor.

Fjallraven turuncu sapkaModern tasarımlara sahip Fjällräven atkı ve bereler ise kışlık görünümünüzü tamamlıyor. Çetin kış şartları için tasarlanan Nordic Heater ve %100 yünden örülen Byron bere, ister dağda ister şehirde olsun, tüm soğuk hava şartlarında sizi ısıtıyor.

Fjällräven ürünleri, Türkiye’de vitruta.com online satış sitesinin yanı sıra; Boğazkesen Caddesi No.30’da bulunan Vitruta mağazasında, Ortaköy Skog Store, Beymen, Brandroom ve Galeries Lafayette mağazalarında satışa sunuluyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2