pudra.com 07.07.2009

Keyifli alışverişin adresi: Home Store

Farklı markaları bir arada bulabileceğiniz Home Store Mağazaları, müşterilerine keyifle alışveriş yapma imkanı tanıyor…
Home Store'un bu sezona ait baskılı tuniklerini ve elbiselerini görmek için tıklayın.

1986 yılında ev dekorasyon mağazası olarak açılan Home Store, hazır giyim alanına geçtiği 1996 yılından beri özgün ve sıra dışı tasarımların adresi olmaya devam ediyor… Ayrıca alışveriş yapabileceğiniz, ardından yorgunluğunuzu mönüsünde birbirinden lezzetli yemekler barındıran cafesinde atabileceğiniz bir konseptin de öncüsü konumunda.

Mağazanın hazır giyim markaları arasında kendi ürünlerinin yanı sıra Emel Acar Hazır Giyim, Emel Acar Couture ve UGG Australia, Dalia, Massimo Trulli, Tomassini, Melissa, Rucoline gibi ithal giyim markları da bulunuyor. Toplamda İtalya ve Fransa ağırlıklı 60’a yakın Avrupa markasıyla çalışılıyor.

İstanbul’da Akmerkez, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Bahçeşehir, Ankara’da Filistin, Ankamall ve Pandora AVM şubeleriyle hizmet veren Home Store, aynı zamanda Florya Flyinn AVM’de ve İzmir Konak Pier’de franchise mağazaları, İstanbul Optimum AVM de ise outlet mağazasıyla hizmet veriyor.


2009 İlkbahar-Yaz Home Store Koleksiyonu’na baktığımızda cıvıl cıvıl elbiselerin, baskılı trikoların ve taşlı şık işlemelerin öne çıktığını görüyoruz. Kadınsı bir cazibeyi, dişi bir stili vurgulayan özel parçalar için mutlaka en yakın Home Store Mağazası’na uğrayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2