pudra.com 10.07.2009

Tommy Hilfiger'da indirim!

Amerika’nın ikon giyim markası, spor ve aksesuar koleksiyonlarında % 50’ye varan sezon indirimi ile lüksü ulaşılabilir hale getiriyor…


Tommy Hilfiger kadın koleksiyonuna ait görseller için tıklayın.

Tommy Hilfiger yeni sezon koleksiyonu, The Hamptons (Amerika’lıların haftasonu kaçamağı yaptığı tatil beldesi), Dripping Paint (Damlayan boya…), Work Hard (Sıkı çalış), Play Hard (Sıkı eğlen) ve Time to Live (Yaşama zamanı!) olmak üzere dört ana koleksiyondan oluşuyor.

Temaları tek tek ele alacak olursak; The Hamptons, Tommy Hilfiger markasını en iyi yansıtan koleksiyon olarak öne çıkıyor. Kozmopolit yapısıyla sürekli yeni kalmayı başaran Hamptons, klasik Amerikan rüyasını yansıtan bir tatil cenneti...

Hamptons ile ilişkilendirildiğinden, bu koleksiyondaki ana renklerin Amerikan rüyasını çağrıştıran geleneksel kırmızı, beyaz ve mavi tonlarda olması şaşırtıcı gelmedi bize. Bu üç renk markayla zaten özdeşleşmiş durumda. Koleksiyonun temel parçaları arasında polo tişörtler, Oxford gömlekler ve klasik çino pantolonlar yer alıyor.

Amerikalıların benimsediği bir yaşam felsefesi olan “Sıkı çalış, sıkı eğlen” anlamına gelen Work Hard, Play Hard koleksiyonu, Hollywood efsanesi Howard Hughes’dan esinleniyor.

Hughes, pilot, film yapımcısı ve bir inovatör. Tipik Amerikan başarı öyküsünü yansıtan bu tarzı Work Hard, Play Hard koleksiyonuna sportif bir zarafetle bütünleşmiş lüks olarak yansımış. Bol paçalı pantolonlar ve üste oturan kısa ceketlerle yaratılan zarif siluetler, Hughes’un ‘Altın Çağ’ Hollywood’undan ilham alınarak tasarlanmış ve yumuşak dokularla bu kolekisyona sofistike bir hava katılmış. Renk kombinleri ağırlıklı olarak siyah ve beyaz olarak görülse de, kırmızı ve bej de vurgulayıcı renkler olarak kullanılıyor. Bu sezonun temel özelliği olan büyük, grafik ekoseler gömlek ve elbiselerde kullanılarak koleksiyona ayrıcalıklı bir duruş getiriyor.

Son koleksiyon olan Time to Live, Miami şehrinin dinamik yaşantısından etkilenerek tasarlanmış. Miami’nin sahillerini aktarabilmek için, Time to Live koleksiyonunun esas renkleri, soluk pasteller olmuş... Bu ‘güneş ışığı eyaleti’nin mutlu havasını yansıtabilmek için, yumuşak pembeler, bejler, sarılar ve turkuvaz yoğun olarak kullanılmış. Koleksiyonda, keten ve yumuşak şal desenli baskılarla klas bir rahatlık sunuluyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2