11.12.2019

2020 Yılbaşı Özel: İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu

İhtişam dozu yüksek dantel, payet ve parıltılı kumaşlar ile harmanlanan 2020 İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu, şık davetlerin yakın markajına giriyor.

Işıltılardan güç alan akıcı silüetler ve feminen tasarımlar, İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu ile yılın son günlerine eşlik eden davetlerin en şık eşlikçileri olarak yerini alıyor. Payetlerin etkisi altındaki elbiseler ve ceketler, romantik tüller ve parlak kumaşlar şiirsel bir mevsimi zengin renk yelpazesine yansıtıyor.
 
70’lerin ışıltılı dünyasına adım atan retro-modern parlak kumaşlı ceketler ve maxi boy elbiseler, sade ve alımlı tavrıyla tüm bakışları üstünüze topluyor.
 
İpekyol yılbaşı elbisesi

Stil sahibi Ipekyol kadınının naif dans ritimlerine eşlik edecek ince kesme taş şeritli ceket ise muhteşem kalıplı bir jean veya akışkan formlu bir pantolonla kusursuz birlikteliğini sürdürmeye aday.
 
Yılbaşı elbisesi İpekyol

Pilise ve katman oyunlarıyla harekete geçen etekler, dantel detaylarla hacimli bir görünüm sunuyor. Bu parçanın metalik renkte bir bluzla harmanlanması ise rutine kısa bir mola vererek illüzyon etkisi yaratıyor.
 
İpekyol ceket

Güpür ve dantel ile fark yaratmaya hazır maxi boy ve midi boy elbiseler ise feminen bel hattını ortaya çıkaracak saten kemer ve fular görünümlü satenlerle önden bağlanarak kışlık görünümünüze heyecanlı bir dokunuş katıyor.
 
Gece elbisesi İpekyol

Gold, gümüş, siyah ve kırmızının ön plana çıktığı koleksiyonda modern dokunuşlar ve işlemeler, tasarımlarda hayat bularak koleksiyona eşlik ediyor. Aksesuarlarda muhteşem eşleştirmenin peşine düşen ışıltı dozu yüksek küpeler, kolyeler ve yüzükler ise siluetinizin aranan tamamlayıcısı oluyor.
 
İpekyol gece elbisesi - yılbaşı konsepti

Yeni yılın ilk anlarına eşlik etmeye hazır İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu ile gizemli olduğu kadar parıltılı dünyanın kapılarını aralamak için fotoğraf galerimize göz atın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2