› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.01.2011

2011 gelin ayakkabısı trendleri

Peri kızlarının büyülü dünyasına yolculuk yapacağınız o büyük günde ayakkabı seçimi çok önemlidir. Herseyden önce rahatlığı, ardından modeli gelir. İşte, gelin ayakkabıları...

Çoğu kişi gelinliğin altından ayakkabının görünmeyeceğini düşünür ama bu büyük bir yanılgıdır. Çünkü ayakkabılar bir çok şekilde gelinliğin altından gözükür ve gelinlikle uyumlu olmayan bir ayakkabı ise pek de hoş görüntü vermez. Elbette düğünlerde uzun saatler ayakta kalındığı hesaba katılırsa, ayakkabı seçiminde ilk koşul ayakların konforu olmalıdır. Rahat etmeyeceğiniz bir ayakkabıyı ilk giyişte anlarsınız. Ayakkabının modeline vurulup sakın rahatsız, sıkı ve dar bir ayakkabı almayın. Gelin ayakkabısı sizi bütün gece rahat ettirecek bir ayakkabı olmalıdır ki sadece ayakta kalmak değil, hoplaya zıplaya dans da edeceğinizi unutmayın.

Dünyanın en ünlü markalarından gelin ayakkabısı modelleri seçtik, görmek için tıklayın.
Gelinliğin altına topuklu ayakkabı giymek zorunluluk değil ama topuklu ayakkabının verdiği havayı başka hiçbir model veremez. O yüzden baştan topuklu giyip, gecenin ilerleyen saatlerinde yanınızda getirdiğiniz düz bir ayakkabıyla değişiklik yapabilirsiniz. Zaten yüksek ihtimalle ayaklarınız da şişecektir, topukluları çıkarıp spor bir ayakkabı bile giyebilirsiniz. Artık bir çok gelin öyle yapıyor.
Gelin ayakkabılarında son yıllardaki sıradışı trend ise gelinliğin altına renkli ayakkabılar giymek. Özellikle açık mekan düğünlerinde, kır düğünlerinde renkli ayakkabılar da tercih edilmeye başlandı. Klasikten hoşlanmıyorsanız, böyle bir seçim yerinde olur.


Dünyanın en ünlü markalarından gelin ayakkabısı modelleri seçtik, görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2