› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.09.2012

Gelinin annesi düğünde nasıl giyinmeli?

İşte o müthiş soru: Gelinin annesi düğünde nasıl giyinmeli? Pudra.com, naçizane önerileriyle bu soruyu yanıtlıyor. Yaklaşan bir düğününüz varsa, bu yazı tam size göre!

Düğün dernek mevsimini dolu dizgin yaşarken, gelinlik krizinden sonraki adım olan "gelinin annesi nasıl giyinmeli?" sorusuna cevap aradığımız yazımıza hoşgeldiniz. Yaşayanlar bilir; bazıları bu alışverişi bir kalemde hallederken, bazıları için ise bu elbise olayı tam bir kaos olabiliyor. İşte, biz de düşündük-taşındık ve kararsız anneler için birtakım elbise ve ayakkabı önerileri hazırladık.

İlham almak için ünlü markaların kıyafet ve aksesuvar önerilerine göz atın.Gelinin telaşesi bir yana, birinci derece yakınlar da hazırlık için koşturmaktan kendilerini hep -doğal olarak- ikinci plana atarlar. Elbette gelin gecenin tartışmasız en güzeli! Ama gelinin annesi de bu en mutlu gününde şıklığıyla göz doldurmak istemez mi? İster!

İşin birinci kuralı: Asla gelin kadar dikkat çekici olma!
Genelde anneler daha rahat hareket kabiliyeti sağladığı için diz boyu elbise tercih ediyorlar. Ama uzun elbiseler de böyle bir gece için çok ideal. Hafif kilolu olanlar, dökümlü kumaştan olanları tercih edebilirler. İnce anneler neden dar giyinmiyorsunuz? Anneler dar giyinmez diye bir kural mı var yoksa?

Renk olarak da siyah ve lacivertten uzak durulması iyi olur. Düğün için hazırlanıyorsunuz, üzücü bir olay için değil hatırlatalım!

Elbisenizi tamamlamak için ufak ve şık bir çanta şart. Evet, çanta ile geceboyu pek işiniz yok ama telefon, anahtar ve her türlü ihtimale karşı yanınızda bulundurmanız gereken nakit para için çanta kullanmalısınız.

Kapıda misafirlerinizi karşılarken çantanızı dirseğinize takabilirsiniz. Böylece kostümünüz bütün olarak görünmüş olur. Sonra çanta kullanmak için pek fırsatınız olmayabilir, masa süsü olarak işlevine devam eder.

Arkası ve önü açık ayakkabılarla daha rahat edeceğinizi söylemeye gerek yok sanırız. Bütün gece ayakta durmaktan ve misafirlerle ilgilenmekten ayaklarınızın şişeceğini göz önüne alın.

Yüksek topuk yerine alçak topuk ayakkabılar tercih edin. Genelde çok yüksek topuklar tercih edilip sonradan fırlatılan ayakkabılardan olmaz böylece sizinki...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2