› 
 › 
06.02.2019

Hazal Kaya ile Ali Atay'ın düğününden tüm detaylar

Oyuncu Hazal Kaya ile Oyuncu ve Yönetmen Ali Atay, 6 Şubat 2019 Çarşamba akşamı Fairmont Quasar İstanbul'da dünyaevine girdi!

Uzun zamandır birlikte olan ve hayranlarının heyecanla düğün haberlerini beklediği; Aşk-ı Memnu'nun Nihal Ziyagil'i Hazal Kaya ile Oyuncu ve Yönetmen Ali Atay, 5 yıllık beraberliklerinin sonucunda, 6 Şubat 2019 Çarşamba akşamı dünyaevine girdi. 
Hazal Kaya gelinlik Özgür Masur

Hazal Kaya'nın düğündeki gelinliği Modacı Özgür Masur imzalıydı. Hazal Kaya ile dostluğu çok eski yıllara dayanan Modacı Özgür Masur, bu gelinliğin sözünü Hazal Kaya henüz 17 yaşındayken vermişti.
Hazal Kaya'nın gelinliği

Hazal Kaya ile Ali Atay'ın Fairmont Quasar İstanbul'da gerçekleşen düğünlerinin organizasyonu Hazal Kaya'nın nişan kıyafetini de tasarlayan Modacı Tuvana Büyükçınar'ın kurucusu olduğu A46 Organizasyon şirketi tarafından gerçekleştirildi.
 
Hazal Kaya Ali Atay

Hazal Kaya'nın gelinlik makyajı, bizim de Pudra.com sayfalarında sık sık makyaj tüyolarına yer verdiğimiz Melis İlkkılıç'ın maharetli ellerinden çıktı.

Ali Atay ile Hazal Kaya'nın düğününe ise Hazal Kaya'nın Aşk-ı Memnu ve Bizim Hikaye adlı dizilerindeki rol arkadaşları yalnız bırakmadı. Kıvanç Tatlıtuğ da geceye güzel eşi Başak Dizer ile katıldı. 

Hazal Kaya & Ali Atay düğününden kısa kısa...
  • Düğün, Mecidiyeköy'deki Fairmont Quasar İstanbul'da gerçekleşti. 
  • Hazal Kaya'nın gelinliğini Özgür Masur tasarladı.
  • Organizasyon, Tuvana Büyükçınar'ın kurucusu olduğu A46 Organizasyon şirketi tarafından gerçekleştirildi.
  • Hazal Kaya ile Ali Atay'ın nikah yemini sırasında fonda Fatboy Slim'den "Praise You" çalıyordu.
  • Hazal Kaya ile Ali Atay'ın davetliler arasında yaptığı ilk danslarında çalan parça ise Jack Johnson'dan "Banana Pancake" oldu. 
  • Düğüne, Hazal Kaya'nın oynadığı Aşk-ı Memnu ve Bizim Hikaye dizilerindeki tüm rol arkadaşları da katıldı. 
  • Nikah şahitleri Mustafa Uslu, Ertan Saban, Hande Yılmaz ve Elif Dikeç oldu.
  • Çift nikah şekeri vermek yerine davetlilerinin her biri adına "Bir Can Bin Umut" Serebral Palsili Çocuklar Derneği'ne bağışta bulundu. 
  • Düğün sonrası balayı için nereye gidecekleri sorulan çift, balayına gitmeyeceğini açıkladı.
  • Düğünün davetlileri arasında Murat Yıldırım ve İmane Elbani çifti, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, nikah şahidi Mustafa Uslu ve eşi Sinem Öztürk, Hazal Kaya'nın yakın arkadaşı Nur Fettahoğlu ve eşi Levent Veziroğlu, Esra Gençkaya ve Binnur Kaya gibi pek çok ünlü isim vardı. 
Hazal Kaya düğün öncesi son hazırlıklar
Hazal Kaya, arkadaşları ile düğün öncesi son hazırlıklarda...

Hazal Kaya basından dostlarıyla
Hazal Kaya, nikah öncesi ve sonrasında onları bir an olsun yalnız bırakmayan basın ordusundan dostları ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Hazal Kaya & Ali AtayDüğünden videoları Pudra.com'un @pudracom instagram hesabında gönderi ve hikayelerimizde paylaştık. Düğünden daha fazla fotoğraf görmek istiyorsanız da fotoğraf galerimize tıklayabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2