› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.07.2009

Ünlü çiftlerde stil benzerliği

Ünlü çiftler benzer giyinmeyi çok seviyor! Bu stil dayanışması, 'bir dargın bir barışık' haberleri çıkan ünlülerin medyaya tepkisi midir acaba?

Hollywood'un ünlü çiftlerinin sergiledikleri stil benzerlikleri için tıklayın...

Hollywood ünlüleri iç çamaşırı değiştirir gibi sevgili değiştiriyor belki ama ‘ruh ikizini’ bulmuş olanlar, birbirine kavuşmuş, ‘tencere, kapak’ hesabı uyumlu yıldızlar her haliyle kendini belli ediyor. Stilleri, duruşları ve giyim tarzlarıyla uzun soluklu bir ilişkiyi müjdeliyorlar sanki!

Pudra.com araştırdı, kimi zaman aynı, kimi zaman farklı olsa da birbirlerini tamamlayıcı nitelikte giyinen meşhur çiftleri sizin için seçti!İsimleri bile aynı harfle başlıyor. Justin Timberlake ve Jessica Biel gala gecelerinde, köpek dolaştırırken, koşuda, tatilde ve alışverişte… Her zaman birbirini tamamlayan detaylara veya benzer aksesuarlara yer veriyor. Kilit ve ‘hip’ aksesuar poşu çoğu zaman ikisinin de boynunu sarıyor. Güneş gözlükleri onları paparazzi’den korurken gündelik giyimde Timberlake’in jean markası William Rast kot pantolonlar onları birleştiren ortak noktaları oluyor. Justin smokin giymeyi, Jessica ise Oscar de la Renta ve Elie Saab’ı seviyor… Onları çok beğeniyor, iki farklı ‘hallerine’ yer veriyoruz…Jake Gylenhall ve Reese Witherspoon ayrılmaz aşıklar. Film seti ziyaretleri, Hollywood’da sevgi dolu kahve molaları, el ele gezmeler onların işi… Birbirlerine çok yakışıyorlar çünkü ‘tamamlayıcı’ iki tarza sahipler. Ne Witherspoon’un değişmez klasik zevki, ne de Gylenhall’un sportif giyim merakı uçlarda olduğu için birbirini rahatsız etmiyor, aksine biri diğerini ortaya çıkartıyor. Mekan neresi olursa olsun birbirlerini bastırmayan kıyafetler seçerek uyumlu bir çift olduklarını gösteriyorlar…Tom Cruise ne giyse, ne yapsa Katie Holmes’un yıldırım hızıyla ulaştığı ‘Yeni Jackie O.’ statüsüne ulaşamaz ama ona ayak uydurmak adına çaba sarf etmesini takdir ediyoruz. Bu ikili bir araya geldiğinden beri aynı çizgide seyreden bir stil anlayışı sergiliyorlar. Bize göre Katie’nin bir danışmanı var; ‘klasik ikon’ mertebesine ulaşma yolunda emin adımlarla ilerleyebilmesi ve tutarlı olması için onu dahice yönlendiriyor. Tom’da ona ayak uyduruyor, eşinin ayakkabılarının renginde bir kravat, elbisesinin tonlarında şık takım elbise seçiyor… Akıllıca!

Ve ‘Tomkat’ çiftinin en iyi dostları Victoria Beckham ve David Beckham çiftine geçiyoruz… Sanki tek işleri giyinmek, moda gündemini meşgul etmek gibi, her zaman ‘ultra’ şık görünen bu çiftte aslında iki taraflı stil merakı var. İkisi de hevesli, meraklı, kitleleri peşinden sürüklüyor. Victoria ne renk giydiyse David uyum sağlıyor, David ne tarz takılıyorsa, Victoria benimsiyor…

POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12