› 
 › 
22.08.2017

Ünlü isimler ''Vodafone Pass'' ile tanıştı

Vodafone’un yeni dünyası “Vodafone Pass”e özel gerçekleştirilen gecede iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simaları Bodrum Moon Beach’de bir araya geldi.

Vodafone Red Partisi

Vodafone’un Bodrum Moon Beach’de düzenlediği Vodafone Red Partisi’ nde iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü isim bir araya geldi. Stiliyle adından söz ettiren Ece Sükan’ ın sunumuyla renklenen gecenin müziklerini ünlü DJ ve aranjör Ozan Çolakoğlu yaparken, gecenin sürprizi ise global arenada kısa sürede isimlerinden söz ettiren Raisa & Vanessa’ nın gece için özel olarak tasarladığı kostümler oldu. Raisa & Vanessa’ nın Vodafone’un dijital dünyasından esinlenerek tasarladığı kostümler, Uğurhan Akdeniz’ in koreografisiyle sahnelenen özel bir dans şovla sergilendi. Facebook Live ve Instagram’dan canlı yayınlanan Vodafone Red Partisi, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.
 
Vodafone’un sınırları ortadan kaldıran dünyasına özel 4 ayrı temada muhteşem kostümler
 
Raisa & Vanessa’nın Vodafone’un sınırları ortadan kaldıran yeni dünyasına özel olarak tasarladığı kostümler “Sosyal Pass”, “Video Pass”, “İletişim Pass” ve “Müzik Pass” olmak üzere 4 farklı temada hazırlandı. Aynalarla devamlılığın temsil edildiği ve birbirini tamamlayan detaylarıyla dikkat çeken 8 kostüm, izleyicilerden de tam not aldı.
 
Müzik ve onun vazgeçilmez eşlikçisi danstan ilham alınan ''Müzik Pass'' temalı kostümlerde, yüzlerce taşın tüle basılması ile yapılan kırmızı catsuit ve onunla kombinlenen ayna ve taş kaplı kulaklık gecenin en beğenilen tasarımlarından bir oldu. Dans temalı püskül kumaştan yapılan ve ayna kaplı mayo da dikkat çeken bir detaydı. Raisa & Vanessa’ nın binden fazla ayna kullanılarak hazırladığı ''Sosyal Pass'' temalı kostümlerde ise sosyal medyanın aslında bizi birimize bağlayan araçlar olduğu ipler, püsküller ve işlemelerle anlatıldı.
 
Parlaklık her zaman ''Like'' alır
Ece Sükan’ın da seçimi olan ve geceyi sunarken taşıdığı ''Video Pass'' temalı kostümlerde, iyi bir video karesinde neyi görmek isteriz, sorusuna yanıt arandı. Parlayan kristal işlemeler, özel deve kuşu tüyleri, yurtdışından getirtilen yaprak detayları ile karışıklığın harmonisi sunulurken, ''Parlaklık her zaman 'Like' alır'' mottosuyla videosu çekilecek ve hep hatırlanacak kostümler yaratıldı.
 
''İletişim Pass'' temalı kostümlerde ise, iletişimin temel aracı olan akıllı telefonların ses dalgaları ve titreşimlerinden ilham alınarak yüzlerce metrelik tülün lazer kesim detayları, dalga şeklindeki ponponlar ve çapraz işlemelerle bir araya geldi.
 
n
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2