› 
 › 
pudra.com 01.07.2009

Ünlülerin plaj görüntüleri

Kırmızı halı halleriyle görüp beğendiğimiz ünlüler yaz gelince plaj görüntüleriyle gündeme geliyor…

Ünlülerin plaj görüntülerine göz atmak için tıklayın.

Yaz sıcaklarını iyice hissetmeye başladığımız şu günlerde eğer henüz tatile çıkmadıysanız, ünlülerin plaj görüntülerine bakarak nasıl bir bikini veya mayo modeli istediğinize karar verebilirsiniz. Onlar genelde en yeniyi ve en ‘trendi’ olanı takip ettikleri için plajların en şık kadını olmanın yolu onlardan ilham almaktan geçiyor…

Peki dünyanın en popüler tatil beldelerinde, en gözde plajlarında ve havuz partilerinde hangi ünlü nasıl bir bikini veya mayo giymeyi tercih etmiş?
İlk bakışta özellikle bikinilerin devri olduğunu söyleyebiliriz.Tek renk üçgen bikiniler bu sezon yine oldukça popüler; top model Bar Rafaeli ve oyuncu Denise Richards güzel vücutlarını canlı renklerde bikinilerle sergiliyor…

Oyuncu Chloe Sevigny ve şarkıcı Hillary Duff siyaha güveniyor. Ayrıca bikini üstlerine bakacak olursak askılarının kalınca olduğunu görüyoruz; anlaşılan tedbirli olmayı ve biraz destek almayı seviyorlar… Tori Spelling’in Lacoste bikinisi de aynı model, ama bir de fiyonkları ve müthiş rengiyle göze çarpıyor!


Ayrıca boyundan bağlı straplez kesimli bikiniler çok seksi duruyor… Jenny McCarthy, ve yine Tori Spelling bu tarzı uygulamayı seviyorlar…

Alt ve üst parçalarda farklı desen ve renk tercihleri var. Miley Cyrus gençliğinin de verdiği coşkuyu bikini tercihine yansıtmış. Fuşya ve siyahın cezp edici uyumunu başarıyla yakalıyor. Ayrıca bikini üstündeki taş işlemelerin de modele ayrı bir hava kattığını söyleyebiliriz.

‘Desen?’ diye soracak olsanız ‘Vanessa Hudgens’ın leoparı, Kate Hudson’ın minik çiçek desenleri, Julia Roberts’ın puantiyesi , çizgiler ve mercan desenleri’ diye cevap veririz.Kardashian kardeşlerine ayrı bir parantez açmak lazım. Kourtney ve Chloe, kısacık pareoları, yüksek topukluları ve takılarıyla adeta boy gösterisi yapar gibi… Kourtney’nin mayokinisi nefes kesiyor!


Son not ünlü şarkıcı Kathy Perry için: Yüksek belli bikinisiyle sizce de nostaljik bir havaya bürünmemiş mi?


Julia Roberts, Vanessa Hudgens, Denise Richards ve Kate Hudson gibi ünlülerin giydikleri bikinileri görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2