› 
 › 
11.09.2018

Oyuncu Begüm Kütük Özlem Süer için ilk kez MBFWI podyumunda

Oyuncu Begüm Kütük, kariyerinde ilk kez MBFWI kapsamında podyumda boy gösterecek. Begüm Kütük, Özlem Süer'in Healer koleksiyonu için yürüyecek.

Özlem Süer SS’19 için “HEALER”ı gururla sunar! 

Özlem Süer, İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Zorlu PSM’ de, 11 Eylül saat 21:00’de gerçekleştirdiği defileyle tanıttı. 

Özlem Süer’in İlkbahar Yaz 2019 sezonu Healer koleksiyonunda, tecrübeli manken, Özge Ulusoy'a, defilenin sürpriz ismi olarak oyuncu Begüm Kütük eşlik etti. Begüm Kütük, kariyerinde ilk kez MBFWI kapsamında podyumda boy gösterdi

Atasay ve Voonka markalarının sponsorluğunda gerçekleştirilen defile, çağın en önemli konusu olan “doğanın iyileştirici gücünü ” inceleyen tasarımlar, kullanılan renk, desenler ve inovatif kalıplar, hi-tech kumaşlarla birleşerek zamanımızın hızına ve görsellik üstünlüğüne de gönderme yapıyor.

Akademisyen ve tasarımcı Özlem SüerÖzlem Süer, “HEALER” adlı koleksiyonu ile bitkilerin iyileştirici gücünü mercek altına alırken, Atasay’ın yüksek zevki artisanal bir çağdaşlıkla yorumlayan, stylingin bütünleştirici gücünde yarattığı glam etkili mücevherleri, hızlı, dijital ve yüksek yaşamın «UNDERGROUND LUXURY» ilkeleriyle birleştiği koleksiyonda odak noktası oluyor. Voonka markasının koleksiyon temasıyla rasyonel bir uyum yakalayan, doğal döngüyü temsil eden görselleri defilede Özlem Süer tasarımlarıyla hayat buluyor.

Özlem Süer yeni koleksiyonu ile ilgili olarak “Modanın çoklu sanatsal kimliğine yine performatif bir şekilde yaklaşacak performansımızda doğallığa, çoklu uyuma, farklı kimliklerin bir araya gelerek oluşturduğu iyileştiren çoğulluğa değindik..." diye konuştu.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2