› 
 › 
11.06.2018

Paris Hilton, Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy aynı podyumda!

Antalya'da 26.'sı düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show defilesinde Paris Hilton, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Deniz Akkaya ve Demet Şener aynı podyumda yürüdü.

Antalya'da 26'ıncısı düzenlenen Dosso Dossi Fashinon Show defilesinde Paris Hilton, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Deniz Akkaya ve Demet Şener aynı podyumda yer aldı. 

7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Show'un The Land of Legends Theme Park içindeki atlı havuz üzerine kurulan podyumda, Hilton Otellerinin veliahtı Paris Hilton ile birlikte Türk mankenler podyuma çıktı. 
 
Dosso Dossi Fashion Show

Dosso Dossi Fashion Show için Antalya'ya gelen Paris Hilton’a, Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Tuğba Melis Türk, Demet Şener, Jessica May Drociunas, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Türkiye’den 40 manken eşlik etti. 

Defile öncelikle çocuk kreasyonu ile açıldı. Ardından defilenin baş mankenliğini üstlenen Paris Hilton podyuma çıktı.
Paris HiltonKaygan zeminden dolayı zor anlar yaşayan Hilton, bir ara düşme tehlikesi yaşadı. 

Hilton, gecenin ikinci elbisesini ise Mustafa Sandal ile birlikte tanıttı. Sandal, "Ben Olsaydım" adlı şarkısı eşliğinde Hilton ile birlikte yürüdü.
 
Paris Hilton & Mustafa Sandal

40 manken arasında yürüyen Hilton 3 markanın ürününü giydi ve 4 kez podyuma çıktı. Yürüyüşü sırasında izleyenlere öpücük göndermekten geri kalmayan Hilton, deneyimli mankenler arasında sıcak tavırları ile dikkat çekti.

Defile finalini bir arada gerçekleştiren mankenler ayakta alkışlandı. Ardından podyumda buluşan mankenler konfeti yağmuru altında final yürüyüşünü gerçekleştirdi. 

Defileye dair görseller için galerimize göz atabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2