› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 05.04.2010

Genç ve dinamik marka: Glocal

Diesel markasının disribütörü tarafından Türkiye'ye getirilen Glocal'in ayakkabıları hem giymelik hem bakmalık!

Diesel’in Türkiye distribütörü ve JeansLab mağazalarının kurucusu Özlenir’in Türk tüketicisiyle buluşturduğu yeni marka Glocal, ilkbahar yaz sezonunda birbirinden farklı temalarla ön plana çıkıyor...


Glocal'ın ayakkabı koleksiyonundan Pudra'nın seçtiklerini görmek için tıklayın.


2010 yaz sezonu için birbirinden farklı tasarımlarını sunan Glocal, dünyanın farklı lokasyonlarındaki giyim tarzlarını kombine ederek koleksiyonunu oluşturuyor. Bu yıl özellikle renkli elbiseler, marin teması, yüksek topuklu ayakkabılar ve zımbalı çantalar ile farkını ortaya koyan marka, dinamik tarzıyla yaz sıcaklarını karşılıyor.

Yüksek ökçeler, maksi çantalar
Yeni sezonun en dikkat çekici ürünlerinden olan yüksek ökçeli ayakkabılar koleksiyonu zenginleştiriyor. Zımbalı, bağcıklı ve olabildiğince seksi modeller, kendine güvenen kadınların tercihi... Babet ya da sandalet tarzını benimseyenleri de unutmayan Glocal özellikle Gladyatör tarzını yeni sezonda da devam ettiriyor. Çantalar ise maksi boylarda… Zımbalı büyük boy çantalarla şehir içinde dilediğinizce sezon trendlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.Gladyatör sandaletler yazın en trendi modeli...Uzun gladyatör sandaletleri ince bacaklılar tercih etmeli...Glocal'ın ayakkabı koleksiyonundan Pudra'nın seçtiklerini görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2