› 
 › 
24.12.2018

Gucci Cruise 2019 Koleksiyonu'nu sunar: GucciGothic

Gucci Cruise 2019 Koleksiyonu için Nuh'un Gemisi'nin kendi sürreel versiyonunu yarattı. İşte Gucci'nin Nuh'un gemisinde yaşananlar ve muhteşem fotoğraflar.

Gucci kampanya için, doğaya duyduğu hayranlıktan yola çıkarak, hayvanlar ve insanların uyum içinde birlikte yaşadığı kırsal bir topluluk resmediyor. Fantastik bir hayvanat bahçesi fikrine selam niteliğindeki görseller, Gucci kabilesinin hayvanlarla etkileşimini ve onları nasıl beslediğini gösteriyor. Tufana yol açan dramatik yağış, Gucci kabilesinin sığabileceği büyük bir ahşap gemi inşa edilmesini gerektiriyor ve hikaye gemi ufuğa doğru açılırken sona eriyor.

Hikaye tanıdık, ama Gucci’nin genç ve punk çiftçileri ona yeni bir perspektif katıyor. Kampanya videosu, izleyicilere iklim değişiminin etkilerini ve doğanın gücünü hatırlatırken, sürreel ve mitolojik bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Koleksiyon kitap oldu: WORLD (The Price of Love – Aşkın Bedeli)

Martin Parr’ın Cannes’da gerçekleştirdiği Gucci Cruise 2019 koleksiyon çekimlerinin yer aldığı WORLD (The Price of Love – Aşkın Bedeli) kitabı 1000 kopya ile özel kitapçılarda ve www.ideanow.online/store adresinde...

Gucci Cruise 2019 koleksiyon çekim fotoğraflarını içeren WORLD (The Price of Love – Aşkın Bedeli) isimli kitabıyla, sanat ve edebiyatla olan ilişkisine hız kesmeden devam ediyor.

Britanyalı müzik grubu New Order’ın WORLD şarkısıyla aynı ismi taşıyan kitap, belgesel fotoğrafçısı Martin Parr’ın Cannes’da gerçekleştirdiği Gucci Cruise 2019 koleksiyon çekimlerinin portfolyosu niteliğinde.

Gucci kitapWORLD, Gucci giyen modellerin yanı sıra, yoldan geçen sıradan insanlar, kumsalda güneşlenenler gibi bölgeden kareleri, Parr’ın meşhur sarkastik ve alaycı tavrını yansıtan görselleri sunuyor. Fotoğraflar tam da beklediğiniz gibi: tek kelimeyle unutulmaz.

Dağıtımı Londra merkezli bağımsız yayınevi IDEA tarafından yapılan ve yalnızca 1000 kopya ile sınırlı olan WORLD (The Price of Love) kitabına, New York’ta yeni açılan Gucci Wooster Kitabevi, Floransa Gucci Garden, ve dünya çapındaki diğer seçkin mağazalardan ve www.ideanow.online/store üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koleksiyon ürünleri ve muhteşem fotoğraflar için galerimize tıklayın!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2