› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 03.09.2014

Gülçin Çengel’in yeni koleksiyonu: Totem

Gülçin Çengel, 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu sonsuz yaşamı temsil eden Banyan ağacından esinlenerek tasarladı. Koleksiyondaki üç boyutlu detaylar tasarımlara farklı bir hava katıyor.

Genç ve başarılı tasarımcı Gülçin Çengel 'Totem' adlı 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da gerçekleştirdiği sunumla ilk kez modaseverlerle buluşturmuştu. Gülçin Çengel, köklerinden yeni ağaç ve gövde oluşturan, sonsuzluğu simgeleyen Banyan ağacından esinlenerek bu çok beğendiğimiz koleksiyonu tasarlamş. Banyan ağacının dalları arasında oluşan geometrik şekiller, üçgen ve şerit formlar 3D olarak koleksiyon kumaşlarına da yansımış.

Yeni koleksiyonu görmek için Gülçin Çengel 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu galerimize bakabilirsiniz.Sert ve militer tarzın romantik drapelerle birleştiği koleksiyon zıtlıklardan oluşan yaratıcı bir uyum ortaya koyuyor. Koleksiyonun ana rengini sonsuzluğu simgeleyen mavi renk oluştururken, siyah, beyaz, bordo, lacivert gibi renkler koleksiyonda kontrast yaratıyor. Genç tasarımcının koleksiyonunda üç boyutlu detaylar dikkat çekiyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2