› 
 › 
Pudra.com 27.03.2015

H&M Conscious Exclusive 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

H&M’in sürdürülebilirlik ile tasarımı birleştiren doğa dostu özel koleksiyonu H&M Conscious Exclusive, Japon desenlerinden, Afrika işlemelerinden ve daha birçok yerden ilham almış. 2015 İlkbahar-Yaz H&M Conscious Exclusive koleksiyonunu görmek için tıklayın.

H&M’in yeni Conscious Exclusive koleksiyonu, mükemmel bir stile sahip parçalar oluşturmak için daha sürdürülebilir malzemeler kullanılarak, kenevir, organik keten ve organik deri gibi kumaşlarla üretildi. Kampanyada oyuncu ve hümaniter Olivia Wilde tarafından, kırmızı halıda ise Jessica Chastain, Solange Knowles, Karolina Kurkova, Olga Kurylenko gibi Holywood yıldızları tarafından giyilen koleksiyon, 16 Nisan’da dünya çapında seçili 200 H&M mağazasında satışa sunulacak. Türkiye’de ise sadece İstinye Park, Zorlu, Ankara CEPA mağazaları’nda, 22 Nisan’dan itibaren ise H&M Bağdat Caddesi Flagship mağazası’nda modaseverlere sunuluyor olacak.

Olivia Wilde’ın yüzü olduğu H&M Conscious Exclusive, kırmızı halıya uygun gösterişli parçalar yaratırken dünyanın çeşitli yerlerinden ilham alıyor. Japon desenlerinden, Afrika işlemelerine global etkiler, geri dönüştürülmüş, organik ve sürdürülebilir malzemelerle birleşerek ortaya çok özel bir koleksiyon çıkarıyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2