› 
 › 
Pudra.com 08.10.2013

Kaf'dan by Elaidi 2014 İlkbahar-Yaz "Cynara" Koleksiyonu

Baharın müjdecisi "Cynara" koleksiyonuyla Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında sergilenen Kaf'dan by Elaidi, şehirli kadın imajıyla oldukça beğeni topladı.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) Başkanı Mehtap Elaidi imzası taşıyan "Cynara" isimli Kaf'dan by Elaidi 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu defilesi oldukça beğeni topladı. Dün akşam gerçekleşen defileye Ivana Sert, Can Bonomo, Nur Fettahoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Buse Terim, Ece Sükan, Semih Erden gibi ünlü isimler de katıldı.Mehtap Elaidi imzalı Kaf'dan by Elaidi 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, şehirli kadını dinamik ve yalın bir silüette yansıtıyor. Kaf'dan by Elaidi İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonunda siyah ve beyazın uyumu, genç dokunuşlar, farklı doku ve desenlerin birlikteliği ve her kadının gardırobunun demirbaşları göze çarpıyor.

Koleksiyona adını veren "Cynara", botanik terminolojisinde enginar çiçeği demek ve tasarımcının çektiği bir enginar çiçeği fotoğrafını baharın habercisi olarak instagramda paylaşmasıyla enginar çiçeği koleksiyonun ilham kaynaklarından biri haline geldi. Enginar çiçeği figürü farklı grafik formlarda koleksiyon genelinde kimi zaman kollarda nakış, kimi zaman da krep ve şifon kumaşlarda desen olarak kendine yer buldu.

İstanbul Moda Haftası'nda tanıtılan Kaf'dan by Elaidi 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nu görmek için tıklayın.Kaf'dan by Elaidi'de her sezonun temel iki rengi olan siyah ve beyazın yanına bu sezon misafir olarak yeşil katıldı. Koleksiyon birbiriyle rahatça kombinlenebilen, farklı kesimlere sahip parçalardan oluşuyor. Dingin siluetlerin öne çıktığı koleksiyonda pile detayları bazen tek omuzlu bir poplin elbisede karşımıza çıkarken bol paçalı bir pantalonda ise hacim yaratıyor.

Boyner ve YKM mağazalarında tüketiciyle buluşacak olan koleksiyonun ruhunu "her kadının içinde yaşayan farklı kimliklere hitap eden bir koleksiyon" olarak özetlemek mümkün.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2