› 
 › 
pudra.com 17.06.2009

Kate Moss'la 'Sıcak Yaz'…

Kate Moss’un ‘Topshop’ etiketiyle çıkardığı koleksiyon, egzotik bir yol hikayesini anlatıyor…

Kate Moss 2009 yaz koleksiyonu kampanya görüntülerini ve ürünleri görmek için tıklayın.

Kate Moss yine yapmış yapacağını… Tüm dünyada top modelliğinin yanı sıra stil ikonu olarak da tanınan, kişisel tarzı beğeniyle taklit edilen bir yıldızdan başka ne beklenirdi ki? Bu koleksiyonda üzerinde gördüğümüz ve ona çok yakıştırdığımız kıyafetlerden ilham aldığı belli! Küçücük şortlar, püsküller ve işli yeleklerde kendi stilinin izlerini görüyoruz...

2009 Topshop Koleksiyonu, sıcak yaz ayları için tatil gardırobunuzun mükemmel bir özetini oluşturuyor. Dilediğiniz gibi kombinleyeceğiniz çok yönlü parçaları bir bavulda toplayın ve tatilin her anına hazır olun!Kate’in yaz seyahatlerinden ilham alan koleksiyonda zengin kumaş seçenekleri ve neredeyse her parçada kullanılmış işlemeler dikkat çekiyor. 1970’lerin Fas’ına geri dönmemizi sağlayan bu yol hikayesinde, Kate’in abiye modeller olarak tasarımlarına kattığı ve göz kamaştırmanızı sağlayacak 50’ler tarzı boyundan bağlı ya da omuzları açık şifon elbise modelleri desenlere olan tutkusu ile renkleniyor.

Kate gece giyiminde cazibenin simgesi olan uzun elbiseleri koleksiyondaki favori parçaları olarak tanımlıyor.

Kısa penye elbiseler fistolar ile süslenirken; havuz ya da deniz kenarında vazgeçilmez parçalarınız olacak elbiselerde örme ya da pul işleme detayları ön plana çıkıyor.

Büyük dore takılar, halka küpeler ve halka bilezikler ile tamamlanan bu hikaye, egzotik esintiler Kate Moss 2009 Sıcak Yaz koleksiyonu Nişantaşı, Suadiye ve Beyoğlu Topshop mağazalarında!

Kate Moss'un koleksiyonundan şifon elbiseler, bluzlar ve tişörtlere göz atmak için tıklayın...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2