› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.05.2010

Kyo My Friend bikinileri çok iddialı!

Hakaan adıyla Londra Moda Haftası’nda büyük yankı yaratan moda tasarımcısı Hakan Yıldırım, Kyo My Friend 2010 yaz sezonu için mayo koleksiyonu hazırladı.

En fazla tanınan markalardan birisi olan ve gençlerin “sevgili mayo markası” Kyo My Friend yeni sezona oldukça iddialı giriyor.

Alternatif tasarımlarıyla dikkat çeken ve son yıllarda Türkiye’nin moda elçisi olarak tanınan Hakan Yıldırım da bu sezon Kyo My Friend için özel bir koleksiyon hazırladı.

Kyo My Friend 2010 yaz modellerini görmek için tıklayın.
Hakan Yıldırım mayo tasarlamanın kıyafet tasarlamaktan çok daha heyecan verici olduğunu ve Kyo My Friend için çok keyifli tasarımlar gerçekleştirdiğini belirtiyor.

“Özellikle her yaşa hitap eden bir Kyo My Friend koleksiyonu hazırlamaya özen gösterdim” diyen Hakan Yıldırım dikiş ve kalıp konusunda çok özenli çalıştığını sözlerine ekliyor.Kyo My Friend mağazalarında ağırlıklı olarak mayonun yanı sıra iç çamaşırı, plaj giysileri, plaj aksesuarları bol ve zengin çeşitlerle satışa sunuluyor.Mağazalarda iç çamaşırı ve ev tekstili bölümü de bulunuyor. Bu sezon iç çamaşırında Avrupa’nın önde gelen markalarından Sista Shei koleksiyonları tüketicilerin beğenisine sunuldu. Sista Shei, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde başta Victoria’s Secret, TopShop, Agent Provocateur olmak üzere pek çok markanın tasarım ve üretimlerini gerçekleştiriyor.

Kyo My Friend’in şu anda 30 satış noktası bulunuyor.
Detaylı bilgi için: www.kyomyfriend.com.tr

Kyo My Friend 2010 yaz modellerini görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2