› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 28.06.2012

Louis Vuitton Resort 2013 koleksiyonu

LV'nin kreasyonlarını sevmek için markanın estetik vizyonunu iyi anlamak gerekiyor. Genel geçer şıklık kavramı herkese göre değişse de, hangi kadın LV giymek istemez ki?

Louis Vuitton Resort 2013 koleksiyonu pek görkemli olmasa da, etiketi yeter diyoruz. Bazı dev markaların koleksiyonlarını her zaman beğenmesek de, "vardır bir bildikleri" deyip geçmek acaba markaya duyduğumuz saygıdan mı yoksa kendi zevkimize güvenmediğimizden kaynaklanıyor? Ne dersiniz sevgili okurlar?

En iyisi, tapılası Louis Vuitton çantalar bir yana, kıyafet koleksiyonu bir yana deyip gelelim Resort 2013 koleksiyonuna...

Louis Vuitton Resort 2013 koleksiyonunu görmek için tıklayın.Pembeler, leyleklar, bordolar, kahverengilerin ağır bastığı koleksiyon giyilebilir parçalardan oluşuyor. Bu önemli bir nokta. Bazı parçalar "tasarım budur" dedirtirken, bazıları vasat sınırında kalmış...Renklerin de kendi için tutarlılığı olduğu söylenebilir. Kahverengi pek sevilen bir renk olmasa da, LV'nin elinde arzu nesnesine dönüşecek mi, yakında göreceğiz.

Ama beni çok hayal kırıklığına uğratan parçalar, ayakkabılar oldu. Platformlar öyle abartılmış ki, en zarif kadının ayağı bile kaba görünmekten kurtulamayacak gibi...Seren PAK
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2