› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.09.2014

Network ile zıtlıkların uyumu

Network 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu zıtlıkların uyumunu ve şehir yaşantısının değişkenliğini yansıtıyor. Koleksiyonda deri, leopar ve kürk detayları dikkat çekiyor.

Network 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu zıtlıklardan uyum yaratan tasarımlarıyla şehrin değişimine ayak uyduruyor. Oversized parçalar, parlak yüzeyli kumaşlar, püskül detaylar gibi sonbahar sezonunun öne çıkan trendleri Network ile gardırobumuza taşınıyor.

Network'un yeni tasarımlarını görmek için Network 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu galerimize bakabilirsiniz.Parlak ve soğuk renklerin hakim olduğu koleksiyona kürk mantolar, püsküllü detaylar, yüksek bel pantolonlar, ipeksi görünümlü hareketli bluz ve elbiseler yön veriyor. Beli vurgulayan kemerler, kolda ya da omuzda taşınan kürkler, deri etoller tasarımları farklılaştıran ve öne çıkan detaylardan.

Network 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda hayvan desenler, leopar baskılar, kürkler ve deri detaylar dikkat çekiyor. Özel günlerde dikkat çekmeyi sevenler Black serisini, trendleri stiline uydurmak isteyenler Zone serisini, rahat bir şıklık tercih edenlerse Touch serisini Network mağazalarında bulabilir.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2