› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.09.2013

New York Moda Haftası'nın takipçisi ünlüler

5-12 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşen New York Moda Haftası'nda 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonları görücüye çıktı. Bakın defileleri izlemeye hangi ünlüler geldi!

Getty Images Turkey

Bu yıl 5-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen New York Moda Haftası'nda 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonlarına dair bir fikir edinme şansına eriştik. Önümüzdeki yazın modasına dair ilk adımların atıldığı defilelerde, en ön sıralar tabii ki yine ünlülere aitti.

New York Moda Haftası'ndaki defileleri izlemeye gelen ünlüleri görmek için tıklayın.Defilelerin vazgeçilmez ismi, benzersiz stiliyle gönlümüzün prensesi Olivia Palermo, bu yıl gözlüklerini hiç gözünden çıkarmadı. Ultra mini, mini ve midi etek tercihlerinin yanında jean pantolondan da vazgeçmedi.İki ayrı etkinlikte tulum giymeyi tercih eden Bella Thorne, hanım hanımcık stilinden yine vazgeçmedi.New York Moda Haftası'yla önümüzdeki yazın modasına ilk adımı attık. Defileler devam edecek; 2014 İlkbahar Yaz moda haftalarının takvimini görmek için haberimize göz atabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2