› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.04.2011

Nine West 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Nine West 2011 İlkbahar Yaz sezonunda ayaklarımızı kendine esir edecek gibi gözüküyor. Çünkü ayakkabılar çok güzel! Nine West yeni sezon koleksiyonu Pudra.com'da.

Bu yaz kadınların vazgeçilmez markası Nine West ile sokaklarda karnaval havası esecek! Capcanlı renklerle dolu Nine West 2011 Yaz koleksiyonu, kadınları Rio sokaklarından, Costa Rica yağmur ormanlarına kadar uzanan, doğa ile iç içe bir yolculuğa çıkarıyor.

Nine West 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonunu görmek için tıklayın.

Nine West’in 2011 Yaz koleksiyonunda, turkuaz, mavi, oranj, fuşya gibi renk kombinasyonlarının yanı sıra tasarımlarda parlak ve canlı renklerin patlaması göze çarpıyor.Küçük portföy çantalar, hasır, platform ve dolgu topuklar yine bu yılın en önemli detaylarını oluşturuyor. Tüm bu parçalar bir araya geldiğinde; hasır çantaların içerisinden geçen gökkuşağı renkleri, ayakkabılardaki renk blokları ve yazın vazgeçilmezi sandaletlerde rengarenk bir görünüm meydana çıkıyor.Günlük giyiminde bile lüksten vazgeçmeyen kadınlar bu yaz Nine West ile yine her adımlarında göz kamaştıracaklar.
Nine West 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonunu görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2