› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 07.05.2014

Oye for Roman 2014 Yaz Mayo Koleksiyonu

Oye for Roman 2014 bu sezonun en güzel mayo ve bikini koleksiyonlarından biri. Asimetrik desenler, tül detaylar ve deri parçaların bolca kullanıldığı koleksiyon Pudra.com'da.

Tasarımlarıyla gönlümüze taht kuran Oye üçüncü kez Roman için mayo koleksiyonu hazırladı. Oye for Roman 2014 Yaz koleksiyonunda feminen silüetler sahillere taşıyor. Pudra.com editörleri olarak plaj modasına yenilikçi bir tarz ve şıklık katan Oye'nin mayolarını çok beğenmemizin nedeni özgün detayları ve beden kusurlarını gizleyen tasarımları.

Jenifer Lopez, Kim Kardashian, Eva Longoria ve Gisele Bündchen gibi yıldızların kullandığı Oye'nin en çok hoşumuza giden yanlarından biri de cesur ayrıntılar kullanması.

Oye for Roman 2014 Yaz Mayo Koleksiyonu'na Oye'nin tüm bu tasarım anlayışı yansımış. Asimetrik desenler, tül detaylar ve deri parçalar bolca kullanılmış. Sırt detayları dikkat çekici. Foto galerimizi inceleyince ne kadar şık görünüyor dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, kesinlikle şık ama ayrıca vücudu toparlayarak kusurları gizliyor. İki bikini ve on mayodan oluşan koleksiyona siyah renk hakim. Mercan ve mor ise alternatif renkler olarak sunulmuş.Son yıllarda plaj modası hiç olmadığı kadar çok konuşuluyor. Markaların yaz koleksiyonlarında mutlaka plaj modasına da yer veriliyor. Oye for Roman 2014 sezonun en dikkat çeken koleksiyonlarından biri.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2