› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 18.05.2011

Park Bravo'dan abiye elbiseler

Park Bravo abiye koleksiyonu ile mezuniyet balolarının, düğünlerin, özel gecelerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Gece elbiseleri koleksiyonu Pudra.com'da.

Düğün sezonu, mezuniyet zamanı derken özel gecelerde giyecek şık elbiselere en çok ihtiyacımızın olduğu aylardayız. Bu ihtiyacı göz önünde bulunduran Park Bravo'da yeni sezona muhteşem bir elbise koleksiyonu ile girdi.

Genç mezunlara yakışacak mini straplez elbiseler canlı renkleri ile göz dolduruyor. Sezonun trendi olan tek omuzlu elbiseler zarif hatlardan vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Park Bravo'nun 2011 İlkbahar Yaz abiye elbise koleksiyonunu görmek için tıklayın.Fuşya, elektrik mavi, kırmızı, mercan rengi, güneş sarısı bu sezonun favori renkleri arasında yerlerini alıyor. Yumuşak renk tonlarını tercih edenler için ise ten tonuna yakın pembeler, naturel bejler, krem rengi ve klasikten vazgeçemeyenler için ise siyah ağırlığını koruyor.Romantik detayların ön planda olduğu uzun elbiseler uçuşan ipekler ve çiçek bahçesini anımsatan aplikeler ile bütünleşiyor.


Park Bravo'nun 2011 İlkbahar Yaz abiye elbise koleksiyonunu görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2