› 
 › 
13.09.2018

RASHID 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Raşit Bağzıbağlı, RASHID adlı hazır giyim markasının 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu MBFW kapsamında sundu. İzleyiciler arasında ünlü modacı Kenzo da vardı!

Ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, RASHID hazır giyim markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunu 11 Eylül Salı günü Zorlu PSM’de büyük ve görkemli bir şovla podyuma taşıdı. 

Defilenin açılışını RASHID hazır giyim markasının kampanya yüzleri olan ve ünlü modacının yeni nesil top modeller olarak işaret ettiği 4 güzellik kraliçesi; 
  • 2015 Miss Turkey Güzeli Ecem Çırpan,
  • 2016 Miss Turkey Güzeli Buse İskenderoğlu, 
  • 2017 Miss Turkey Güzelleri Pınar Tartan ve Yasemin Çoklar
İle birlikte yaptı.

Ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı,  40 parçadan oluşan  koleksiyonunun tanıtımında 35 model görev aldı.

Defilenin en ilgi çekici anı ise Türk İskoç Asıllı büyük beden model olan Alev Karslı’nın podyuma çıkması oldu. 44  Beden elbiseyle podyuma çıkan Alev Karslı Alev Karslı ünlü modacı tarafından keşfedildi.
Ağırlıklı olarak lacivert, gri, kırmızı renklerin hâkim olduğu RASHID hazır giyim koleksiyonu genç, seksi ve feminen kadınlara hitap ediyor.

Rashid 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonu, 36’dan 44 bedene kadar seçenekleriyle 2.500TL - 8.000TL arasındaki fiyatlarla Raşit Bağzıbağlı mağazalarında satışa sunulacak.

Moda ve sosyete dünyasından pek çok ismin yoğun ilgi gösterdiği defileyi izlemeye gelen arasında Aslıhan Tandoğan, Dilan Deniz ve dünyaca Ünlü Modacı Kenzo Takada, Naz Elmas, Nil Bentürk ve Emel Ayaydın gibi ünlü isimler de vardı.

Yıldızların instagram hesaplarından büyük övgüler yağdırdığı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı defilesinin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı.

Dünyaca ünlü modacı Kenzo Takada ve Dilan Çiçek defileyi birlikte izledi ve Bağzıbağlı’yı backstagede ziyaret etti. Raşit Bağzıbağlı, “Moda dünyasının dev ismi Kenzo Takada’nın benim defilemi izlemesi benim için büyük onur ve gururdur.” dedi.

Dilan Çiçek ve Kenzo TakadaMercedes Benz Fashion Week kapsamında düzenlenen Raşit Bağzıbağlı defilesine profesyonellerin hizmetine sunduğu yeni ürünler ile Türk ve Dünya kozmetik pazarındaki yerini geliştirerek bu sektörde kalıcı ve etkin bir Türk markası olmayı hedefleyen DNG GLOBAL markanın ürünlerinden biri olan Barcode Professional sponsorluğunda gerçekleşti.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2