› 
 › 
10.10.2022

Geri dönüştürülmüş kaşmir koleksiyonu Reloved Cashmere

Silk and Cashmere, geri dönüştülmüş kaşmir ile Merino yününün muhteşem uyumuyla oluşturulan Reloved Cashmere koleksiyonunu sundu.

Silk and Cashmere Reloved Cashmere koleksiyonuyla sürdürülebilirlik yolculuğuna devam ediyor

Kaşmir ve ipekten yaratılan özgün ve zaman ötesi tasarımlarıyla 30 yıldır Türkiye ve dünyada tutkuyla sevilen Silk and Cashmere, çevreci, dönüştürülebilir, yüksek kaliteli ürünlerin yer aldığı yeni koleksiyonu Reloved Cashmere’i modaseverlere sunuyor.

1992'den dünyanın en değerli dokularından olan kaşmir ve ipekten yaratılan tasarımlarıyla öne çıkan Silk and Cashmere, tüketim çılgınlığının aksine, zamansız moda anlayışıyla geri dönüştürülmüş kaşmirden yepyeni bir koleksiyonu modaseverlerle buluşturuyor.  

“Doğuştan Doğal” mottosuyla marka tutkunlarına doğaya hayran ve doğayla uyum içinde olmalarını sağlayacak bir seçki sunan Silk and Cashmere, sürdürülebilirlik yolculuğuna yeni bir soluk getiriyor. 

Geri dönüştülmüş kaşmir ile Merino yününün muhteşem uyumuyla oluşturulan Reloved Cashmere koleksiyonunda seçkin bir ürün yelpazesi sunuluyor.

“Sürdürülebilir moda akımının önemi”

Silk and Cashmere CEO’su Ferhat Zamanpur, “Son yılların en önemli konularından biri sürdürülebilirlik, moda sektörünü de dönüştürüyor. Bugüne kadar kullan at anlayışının ve hızlı modanın hakim olduğu günümüz dünyasında artık sürdürülebilir moda anlayışı hızla yayılıyor. Artık çevreye, iklime karşı bilinçli, sürdürülebilir bir üretim modeline geçilmesi gerekiyor. Silk and Cashmere olarak yeni koleksiyonumuzla geri dönüştürülmüş kaşmirden ürünlerimiz yer alıyor.

Markamızın DNA’sında var olan, doğal malzememeler kullanma güdüsüyle tam 30 yıldır tüketicilerimize yüzde 100 doğal, insan doğasına dost, yenilenebilir, ekolojik hayata zarar vermeyen, çevreye duyarlı, doğada kendiliğinden doğal olarak yok olan koleksiyonlar sunuyoruz” dedi.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2