› 
 › 
11.09.2018

New York Moda Haftası'nda bir Türk modacı: Rufat İsmayil

Türk Modacı Rufat İsmayil, New York Moda Haftası'nda Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood, Prada gibi dünya devleriyle aynı sahneyi paylaştı!

New York Moda Haftası (NYFW) kapsamında, Türk Modacı Rufat İsmayil 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu muhteşem bir defileyle tanıttı.

Türk Modacı Rufat İsmayil, New York Moda Haftası'nda Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood, Prada gibi dünya devleriyle aynı sahneyi paylaştı.
 
New York Moda Haftası'na bu zamana kadar katılan 3. Türk Modacı unvanın alan Rufat İsmayil'in Afffair: ''Ateşin Gücü'' ismiyle hazırladığı 30 parçalık Haute Couture koleksiyonda siyah, altın ve yeşil renkler dikkat çekti.

Günay Musayeva, defile için 34 bedene indi

Günay MusayevaÜnlü top model Günay Musayeva ünlü modacı Rufat İsmayil’in 7 Eylül New York Fashion Week'te Springs Studio'da gerçekleştirdiği Afffair:''Ateşin Gücü'' koleksiyonunun defilesinde tek Türk manken olarak podyuma çıktı.
 
Defilede giydiği yeşil ve siyah renkteki tasarım elbiselerle cesurluğunu ortaya koyan ve dikkatleri üzerine çeken ünlü model Günay Musayeva'ya 20 Amerikalı manken podyumda eşlik etti. New York defilesi için 34 bedene inen Günay Musayeva yeni tarzı ile defilenin en çok ilgi çeken ismi oldu.
 
Rufat İsmayil, İsmayil’in Afffair: ''Ateşin Gücü'' ismiyle hazırladığı 30 parçalık Haute Couture koleksiyonda siyah, altın ve yeşil renkler dikkat çekti.
 
En çok takip edilen moda haftalarından biri olan New York Moda Haftası'na bu zamana kadar katılan 3. Türk Modacı unvanını da alan Rufat İsmayil, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood, Prada, Massimo Dutti gibi dünya devleriyle aynı sahneyi paylaşarak organizasyonu gururla bitirdi.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12