› 
 › 
30.03.2018

st.NIAN La Nuit koleksiyonuyla göz kamaştırdı

st.NIAN, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2018 kapsamında Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği "La nuit" (Gece) koleksiyonu defilesi ile göz kamaştırdı.

st.NIAN, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul AW 2018-19 kapsamında 28 Mart Çarşamba günü Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği defilede, ağırlığı kadın olmak üzere 70 parçadan oluşan “La nuit” (Gece) koleksiyonunu sundu.

Türkiye’nin hem erkek hem kadın koleksiyonu yapan nadir markalarından st.NIAN tasarımcısı Nihan Buruk, ilk defilesinden itibaren her koleksiyonunda modanın ulaşılabilirliğini kullanıp toplumsal konulara değinmeyi tercih ediyor. Modayı sadece bir trend olmaktan çıkartıp, sosyal konularla da bağdaştırarak ifade ediyor.

st. Nian'ın koleksiyonuna adını verdiği gece, suyun üzerindeki kara örtüyü imgeliyor. Koyu renkli kumaşlar, suyu temsilen kullanılan elektrik mavisi üzerinde hakimiyet kuruyor. Aydınlığı örten siyah, kayganlık hissi veren ipekler ve derilerle betimleniyor. Kumaşa işlenen ışıltılı taşlar ise umudu temsil ediyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul AW 2018-19, st. NIAN defilesinin koreografisi Uğurhan Akdeniz imzası taşıyor. Defilenin güzellik partneri & makyaj sponsoru Sephora olurken saç tasarımı Garage Ahmet Çoban tarafından yapıldı.

st. NIAN'ın defilesi ünlülerin akınına uğradı!
st. NIAN'ın defilesi ünlü simaların akınına uğradı
Fotoğraf (soldan sağa): Bafetimbi Gomis, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Oğulcan Engin, Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı
 

st. NIAN'ın defilesine Şeyma-Acun Ilıcalı, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Okan Buruk, Arda Turan, Oğulcan Engin, Bafetimbi Gomis, Etel Baler, Özlem Güsar, Raisa Sason, Muzaffer Yıldırım, Zeynep Selvili gibi iş, sanat, moda ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Defile kutlaması akşam Emirgan La Boom’da devam etti. 
 
Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı
Fotoğraf (soldan sağa): Oğulcan Engin, Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı


Defilede yer alan kıyafetler ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki defileye katılan ünlü simaları görmek için galerimize göz atmayı unutmayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2