› 
 › 
pudra.com 12.08.2010

Topshop 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Topshop 4 farklı temada hazırlanan koleksiyonlarıyla 2010 Sonbahar Kış sezonuna hazır! Koleksiyondan seçtiğimiz giysiler fotoğraf galerimizde...

Topshop 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu'ndan seçtiklerimizi görmek için tıklayın.

OUT OF THE WILD
Bu temanın savaşçı kızı, modanın kurtarıcıları olarak sizi kürklerin, esareti simgeleyen kayış detaylarının yamaların yer aldığı post- apocalyptic bir dünyaya davet ediyor.

Düğümlenmiş, katmanlı görünümlü, tüylerin ve kürklerin süslediği farklı dokulara sahip trikolar ve karışık materyaller bu trendin merkezinde...

Hayvan desenleri göze çarpıyor. Genel olarak bu temada siluet; uzun, drapeli ve dramatik. Anahtar aksesuvarlar ise şapkalar ve püsküllü şallar. Ayakkabılarda ise bantlı chunky botlar ağırlıkta.HI PERFORMANCE
İnce ve saydam parçalar kat kat giyim için kullanılırken delikli paneller, ağ görüntüleri, danteller penyeler ve deriler hep bir arada karşımıza çıkıyor.

Renklere gelince ise bronzlar, kahveler ve natürel renkler ön planda... Ayakkabılar ise, ağır toka detaylarıyla düz botlardan ve şık trainerlardan oluşuyor.


DARK NOUVEAU
Bu tema sizi karanlık çağlara geri dönmeye davet ediyor. Zırhlar ve metaller anahtar detaylar. Korseler ve kafes görünümlü eteklerle sert bir ortaçağ görünümü bu temanın tamamında hissediliyor.

Deri ise anahtar kumaş. Bu trendin silueti ise seksi, kısa ve yapısal.

THE OUTSIDERS

Geleneksel kumaşlar yepyeni ve beklenmeyen şekillere sokuluyor. Avcılık ve balıkçılıktan esinlenilen ceketler ve baskılar bu temada karşımıza çıkıyor.

Güncellenen Barbour ceketler, imitasyon kürklerle süslenmiş parkalar bu temanın silüetlerinden.

Trikolar ise oversize ve boyfriend görünümlü.
Topshop 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu'ndan seçtiklerimizi görmek için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2