› 
 › 
13.09.2018

Huzurlarınızda Ece Kavran'ın son koleksiyonu: URUN Plenum

Ece Kavran, MBFWI kapsamında, URUN SS'19 koleksiyonu "PLENUM"u KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşen özel ve teatral bir defile ile görücüye çıkardı.

Anatomiyi mimari bir anlayış ile kumaşa tercüme eden URUN markası geçmiş, gelecek ve şimdinin koleksiyonunu Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, Küçükçiftlik Park'taki görkemli bir defile ile sundu.

URUN Plenum
Ece Kavran'ın hakimiyetin parçalarda olduğu PLENUM koleksiyonundaki her parça kas ve kemikten başlayan ve bütüne vücutlanan bir yolculuğu anlatıyor. URUN'un her koleksiyonunda öne çıkan elbiseler SS19’da aksesuarlarla tamamlanıyor.

Ece Kavran URUN defilesindeEce Kavran SS19 koleksiyonu için “SS19 PLENUM koleksiyonunun her parçasında bütünlenme ve tamamlanmayı görüyoruz. Vücudu önce kas, kemik, organ yani parçalar halinde ele alarak ve bu parçalardan bütüne, insana giderek tasarladım tüm modelleri. URUN’un imzası kalıbında ve dikişinde. Tasarımlar kalıptan modele ve tekrar modelden kalıba bir yolculuk ile tasarlanıyor. “PLENUM” koleksiyonu tümden tüme, bütünden bütüne seyrelerek tamamlanmanın resmi, tüm modellerde bu seyrelme ve tamamlanma döngüsü hâkim.” ifadelerini kullandı.

Aşkın insani bütünleyen, tamamlayan halini anlatan temasıyla dikkat çeken off-site defileye Engin Öztürk, Zeynep Demirel, Özgür Masur, Ebru Kohen gibi isimler katılım gösterdi. Kavran, URUN markasının her parçasında vermek istediği bütün olma, öze, aşka dönme mesajlarını dev ve teatral bir performans ile klasik müzik orkestrası ve semazen gösterisi eşliğinde sundu.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2