› 
 › 
Pudra.com 13.01.2015

Victoria's Secret 2015 bikini ve mayo modelleri

Victoria’s Secret 2015 Swim koleksiyonunun çekimleri eşsiz güzellikteki Hawaii adalarında gerçekleştirildi. Ünlü süper model Behati Prinsloo ile yapılan çekimlerde sezonun en seksi mayo ve bikinilerine yer verilmiş.

2015 Victoria's Secret mayo ve bikini modelleri

Victoria's Secret 2015 Swim kataloğunun kapağı için Victoria's Secret meleklerinden Behati Prinsloo’yu seçti. Behati her yıl yer aldığı mayo kataloğunun kapağında ilk kez yer alıyor.

2015 Victoria's Secret bikini ve mayo koleksiyonunda spor ve sörf esintili modeller, neoprene ve file gibi kumaşlar göze çarpıyor. Karışık desenlerin, makrame, püskül ve fırfır gibi detayların öne çıktığı bohem bir stille karşılaşıyoruz ayrıca. Seksi formlar her zamanki gibi popüler olmaya devam ederken, bu yılın baş döndürücü trendleri olan derin dekolteler, yüksek kesimler ve şeritli detaylar da çok çekici görünüyor.

Swim 2015 koleksiyonu, 13 Ocak’tan itibaren VictoriasSecret.com web sitesinde, ülke genelinde seçili Victoria’s Secret mağazalarında ve Victoria’s Secret iPad ve iPhone uygulamalarında olacak.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12