› 
 › 
06.03.2021

Beymen'den günışığına selam

Konca Aykan tasarladı, Emre Güven çekti. Beymen 2021 İlkbahar-Yaz Kampanyası Hello Sunshine için Maartje Verhoef ve Arthur Gosse günışığına selam verdi.

900’ü aşkın dünya markasının en yeni koleksiyonlarını ve en hit ürünlerini modaseverlerle buluşturan BEYMEN, güneşin pozitif enerjisinden ilham alan  “Hello Sunshine” kampanyası ile 2021 İlkbahar Yaz sezonunu selamlıyor. 
 
Evlere kapandığımız karantina dönemiyle geçen zorlu kışın ardından baharın gelişini ve sıcak yazı heyecanla selamlayan kampanya, uzun zamandır özlemini hissettiğimiz umut dolu günlere sesleniş niteliğinde. Yazın yüksek enerjisini ve dinamizmini yansıtan, güneşin parlak ışıklarıyla ilk karşılaştığımızda gösterdiğimiz refleksi yansıtan kampanya fotoğrafları Emre Güven’in imzasını taşıyor. 
 
Hello Sunshine! Beymen...

 
Versace, Dolce&Gabbana, Etro, Cult Gaia, Oseree, Fendi ve Kenzo gibi dünya markalarının yanı sıra BEYMEN Collection ve Academia’nın 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonlarındaki en hit tasarımlarının sergilendiği BEYMEN Hello Sunshine 2021 İlkbahar Yaz Kampanyası’nda ünlü modeller Maartje Verhoef ve Arthur Gosse rol alıyor. 
 
Modeller:  Maartje Verhoef & Arthur Gosse
Fotoğrafçı: Emre Güven
Stilist: Konca Aykan
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2