› 
 › 
16.01.2019

Kate Spade New York İlkbahar 2019 Koleksiyonu

Kate Spade New York, İlkbahar 2019 kampanyasında ikonik marka mirasını onurlandırıyor. Sloganı ise güçlü bir özgüven, kolay ve neşeli hassasiyet!

Kate Spade New York İlkbahar 2019 koleksiyonunu kutlamak için, kreatif direktör Nicola Glass, ünlü aktrisler Julia Garner (Ozark), Sadie Sink (Stranger Things) ve Kiki Layne (If Beale Street Could Talk) ile bir araya geldi. Bu üç yeni yüz, Glass’ın markasının pozitif kadın vaadini gerçekleştiriyor: güçlü bir özgüven, kolay ve neşeli bir hassasiyet.

Kate Spade New York, İlkbahar 2019 koleksiyonunu Kate Spade tutkunları ile paylaşmak için gün sayıyor. Kate Spade New York'un 2019 ilkbahar kampanyasının 3 yeni yüzü var. IMDb'de Game of Thrones'tan sonra en popüler ikinci yapım olan Netflix'in fırtınalar yaratan dizisi Ozark'tan Julia Garner, yine Netflix'in dünyaca ünlü dizisi Stranger Things ile evlerimize konuk olan Sadie Sink ve 25 Aralık 2018'de Amerika'da vizyona giren ve 2 ödül, 3 adaylığı, IMDB'de de hatrı sayılı bir puanı olan dram-suç filmi If Beale Street Could Talk filminin başrollerinden Kiki Layne
 
Sadie Sink, Julia Garner ve Kiki Layne
Fotoğraf, soldan sağa: Sadie Sink, Julia Garner ve Kiki Layne


Gelim kampanyanın içeriğine... Kate Spade New York'un yaratıcı yönetmeni Nicola Glass'ın önderliğinde yürütülen kampanyanın fotoğrafları markanın uzun yıllardır çalıştığı ve çok iyi arkadaş olduğu ünlü fotoğrafçı Tim Walker tarafından çekildi. Marka ile ilk kez 1999-2006 yılları arasında Kate ve Andy Spade ile birlikte çalışan ve sürrealist portreleri, hikaye tarzındaki fotoğrafları ile ünlü olan Walker, 2019 yılında Sara Moonves styling’inde gerçekleşecek tüm kampanya fotoğraf çekimlerini de üstlenecek.

Spontane bir arkadaş buluşması ve eğlenceli, festival ruhlu bir kutlama fikri, bir genç kadının hafta sonunu yansıtan, Kate Spade New York'un İlkbahar 2019 kampanyasının zeminini oluşturuyor, ve optimist feminen bir dünyanın kalbinden Nicola Grass’ın marka için geliştirdiği yeni vizyonu yansıtıyor.

Nicola Glass’ın kreatif direktörlüğündeki Kate Spade New York, kadınları kendi hikayelerinin ana kahramanı olmaya teşvik ediyor. Marka, farklı zaman dilimlerinden, jenerasyonlardan ve stillerden kadınların hayatlarının her anını yaşamasını kutluyor ve birlikte her şeyin mümkün olduğuna inanıyor.

Julia Garner & Sadie SinkHer zaman markanın temel DNA’sına - renkli ve özgün tasarımın modern kullanımı - dikkat çeken Nicola Glass, moda evinin mevcut kodlarını inceleyip, onları kendi tarzında geliştirmek için bir fırsat yarattı. Kampanyada yer alan feminen silüetler 70’ler ve 40’lara bir selam niteliğinde, renkler modernleşerek daha keskin ve beklenmedik kombinasyonlar oluşturuyor; eşsiz desenler, görkemli kumaşlar el çantaları günlük, yeni bir lüks seviyesine kavuşuyor.

Kate Spade New York'un ilkbahar 2019 kampanyası fotoğraflarını görmek için galerimize tıklayabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2