› 
 › 
27.12.2018

OXXO'dan yeni yıl için ışıltı ve ekose vurgulu stiller

Bu yılın en yaygın trendi ekose, Oxxo'nun tasarımlarında yeni yıl ruhuna bürünürken ışıltı tasarımlar da tüm gözleri üzerinizde toplamayı vaat ediyor.

Yeni hayaller ve yepyeni heyecanlarla karşılamaya hazırlandığımız yeni yıl için Oxxo; pırıltı ve ekose detaylı tasarımlar ile göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Senenin en yaygın trendi halinde gelen zamansız desen ekose, Oxxo’nun tasarımlarında yeni yıl ruhuna bürünürken ışıltı tasarımlar tüm gözleri üzerinizde toplamayı vaat ediyor.

Kadife ve parlak kumaşları, göz alıcı metalik ve ışıltılı tasarımları, cool ekose desenleri, feminen kırmızı ve imitasyon kürk detaylı parçaları yeni yıl için bir araya getiren Oxxo; gösterişli ve cesur çizgilerle yılbaşı için iddialı stiller yaratıyor. Birbirinden farklı dokuları, renkleri ve formları; pantolon, elbise, kaban ve ceketlerde kullanan Oxxo; yeni yıl için özgün silüetler sunuyor.

Tamamlayıcı detaylarla partinin yıldızı olmak mümkün!

OXXO sırt detaylı uzun kollu kırmızı elbiseYeni yıl stilini tamamlayacak aksesuarları da bir araya getiren Oxxo; ayakkabı, çanta, şal, eldiven alternatifleri ile şıklığını detaylarla tamamlamayı sevenlere ilham veriyor. Oxxo’nun yılbaşına özel seçtiği aksesuar ve ayakkabılar seçilen kıyafetlere sıcaklık katarken feminen detayları ile de ışıltınızı yükseltiyor. OXXO, yılbaşına özel seçtiği tüm parçaları keşfetmemiz için OXXO mağazalarında ve www.oxxo.com.tr adresinde bekliyor.

Hadi şimdi OXXO'dan seçtiğimiz yeni yıl koleksiyon ürünleri ve kombinleri için galerimize birlikte göz atalım! Fiyatlarını da bir kenara not edelim.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12