› 
 › 
27.03.2018

Ceyda Balaban'dan Story of X Seasons için kısa film

MBFWI, geride bıraktığı 10 sezona dair çıkardığı Story of X Seasons fotoğraf kitabını, yönetmenliğini Ceyda Balaban'ın üstlendiği kısa filmlerle kutladı.

Story of X Seasons için Ceyda Balaban'dan film...

Story of X Seasons için hazırlana kısa filmler

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, geride bıraktığı 10 sezona tam bir geriye dönüş olarak nitelendirdiği Story of X Seasons kitabını, yaratıcı yönetmenliğini Ceyda Balaban'ın üstlendiği kısa filmlerle kutladı. 

Ceyda Balaban'ın hazırladığı 3 kısa film MBFWI'nin resmi Instagram hesabından yayınlandı. Filmler, MBFW'in 26 Mart akşamı gerçekleştirdiği açılış gecesinden önce yayınlandı.

Birinci Film 
 

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un geride bıraktığı 10 sezona tam bir #tb olan #storyofXseasons kitabını @jadabalaban 'ın yaratıcı yönetmenliğindeki kısa filmleriyle kutluyoruz. #mbfwi @MercedesBenzFashion @MercedesBenzTurkiye ————— #MBFW #MercedesBenzFashion #Istanbul #MercedesBenzFashionWeek

A post shared by MBFWI (@mbfwi) onİkinci film
 

Üçüncü film
 
İlgili haberler:

MBFWI hikayesi kitap oldu: Story of X Seasons
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da çekilmiş fotoğraflar Burçin Ergünt direktörlüğünde "Story of X Seasons" adlı fotoğraf kitabında toplandı.

Moda dünyası MBFWI Açılış Partisi'nde buluştu
11. kez düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yeni sezonu Zorlu PSM'de gerçekleştirilen Tamer Yılmaz sergisi ve Samsung S9 lansmanı ile açıldı.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2018 programı
Londra, New York, Milano ve Paris'ten sonra sıra tabii ki İstanbul'da! 27 Mart'ta başlayacak olan Mercedes Fashion Week İstanbul programı Pudra.com'da!


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER