› 
 › 
27.03.2018

Ceyda Balaban'dan Story of X Seasons için kısa film

MBFWI, geride bıraktığı 10 sezona dair çıkardığı Story of X Seasons fotoğraf kitabını, yönetmenliğini Ceyda Balaban'ın üstlendiği kısa filmlerle kutladı.

Story of X Seasons için Ceyda Balaban'dan film...

Story of X Seasons için hazırlana kısa filmler

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, geride bıraktığı 10 sezona tam bir geriye dönüş olarak nitelendirdiği Story of X Seasons kitabını, yaratıcı yönetmenliğini Ceyda Balaban'ın üstlendiği kısa filmlerle kutladı. 

Ceyda Balaban'ın hazırladığı 3 kısa film MBFWI'nin resmi Instagram hesabından yayınlandı. Filmler, MBFW'in 26 Mart akşamı gerçekleştirdiği açılış gecesinden önce yayınlandı.

Birinci Film 
 

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un geride bıraktığı 10 sezona tam bir #tb olan #storyofXseasons kitabını @jadabalaban 'ın yaratıcı yönetmenliğindeki kısa filmleriyle kutluyoruz. #mbfwi @MercedesBenzFashion @MercedesBenzTurkiye ————— #MBFW #MercedesBenzFashion #Istanbul #MercedesBenzFashionWeek

A post shared by MBFWI (@mbfwi) onİkinci film
 

Üçüncü film
 
İlgili haberler:

MBFWI hikayesi kitap oldu: Story of X Seasons
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da çekilmiş fotoğraflar Burçin Ergünt direktörlüğünde "Story of X Seasons" adlı fotoğraf kitabında toplandı.

Moda dünyası MBFWI Açılış Partisi'nde buluştu
11. kez düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yeni sezonu Zorlu PSM'de gerçekleştirilen Tamer Yılmaz sergisi ve Samsung S9 lansmanı ile açıldı.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2018 programı
Londra, New York, Milano ve Paris'ten sonra sıra tabii ki İstanbul'da! 27 Mart'ta başlayacak olan Mercedes Fashion Week İstanbul programı Pudra.com'da!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER