24.03.2018

MBFWI'da Tamer Yılmaz'dan Moda Haftası Portreleri Sergisi

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Tamer Yılmaz'ın "Portraits of Fashion Week reimagined and powered by Galaxy S9" sergisiyle başlıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Samsung sponsorluğuyla ve Tamer Yılmaz’ın çekimiyle gerçekleşen "Portraits of Fashion Week reimagined and powered by Galaxy S9" sergisiyle başlıyor.

Tamer Yılmaz - Moda Haftası Portreleri Sergisi

Türkiye'nin en önemli uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un Sonbahar/Kış 2018 sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM'de gerçekleşiyor. 30'dan fazla marka ve tasarımcıların koleksiyonlarını sergileyecekleri etkinliğin 11. sezonunun isim sponsorları arasında yer alan Samsung, yeni Samsung Galaxy S9 ile heyecan dolu bir moda işbirliğine imza atıyor.

26 Mart Pazartesi akşamı gerçekleşecek olan "Portraits of Fashion Week reimagined and powered by Galaxy S9" etkinliği kapsamında ilk sezonundan bugüne Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'a emek veren Türk moda endüstrisinin farklı alanlarından isimler, yine sektörün duayen fotoğraf sanatçılarından Tamer Yılmaz tarafından Galaxy S9+ ile fotoğraflandı.

Tamer Yılmaz'ın fotoğraflarınımm ilk defa sergileneceği, Ceyda Balaban'ın kreatif direktörlüğünde gerçekleşen akşamda davetliler yeni Samsung Galaxy S9 ve S9+'ı keşfetme şansı bulacaklar.

Dönüştürücü fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham kaynağı olan ve geleceği şekillendiren Samsung'un ultra ağır çekim özelliği ve sınıfının ışığa göre otomatik ayarlanabilen değişken diyaframlı en iyi kamerası ile öne çıkan yeni Galaxy S9 ve S9+ modelleri ayrıca Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul süresince de Samsung'un özel alanında etkinlik alanında sergilenecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Mercedes-Benz’in isim sponsorluğunun yanı sıra; Hopi, Laboratoire Bioderma, L’Oréal Professionnel, Samsung Galaxy S9 I S9+, Yapı Kredi, Zorlu Center ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nin resmi sponsorluğunda DHL ile M.A.C Cosmetics'in destekleriyle ve tedarikçi sponsorlar Damla, Dukan Diet ve Red Bull'un katkılarıyla gerçekleştiriliyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından destekleniyor.

İlgili haberler:

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2018 başlıyor!
27-30 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM'de gerçekleşecek Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul ile moda severler için 4 gün sürecek moda maratonu başlıyor.

​Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2018 programı
Londra, New York, Milano ve Paris'ten sonra sıra tabii ki İstanbul'da! 27 Mart'ta başlayacak olan Mercedes Fashion Week İstanbul programı tam liste olarak Pudra.com'da!

​Belma Özdemir'in Autonomous defilesi 28 Mart'ta Zorlu'da!
Belma Özdemir, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında FW18 için hazırladığı #Autonomous demi couture koleksiyonunu sergileyecek.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER