17.12.2019

Atiye dünün izlerini aralamak için 27 Aralık'ta Netflix'te

"Hepimiz ilahi planın parçalarıyız. Hepimiz birbirimizin devamıyız..." Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi Atiye 27 Aralık'ta geliyor.

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, Beren Saat'in canlandırdığı genç ressam Atiye'nin hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır. 

Her insan inanmak istemez mi özel olduğuna?

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in rol aldığı Atiye, Göbeklitepe’de bir kazı sırasında keşfedilen bir işaretle hayatı değişen genç bir ressamı konu alıyor. İlk fragmanı ile dikkatleri çeken Atiye'nin ikinci fragmanı da yayınlandı.

İlgili haberimiz: Netflix Türkiye dizisi Atiye galasından görünümler
Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsur'un paylaştığı Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi Atiye'nin galası 17 Aralık gecesi gerçekleşti.

"Hepimiz ilahi planın parçalarıyız. Hepimiz birbirimizin devamıyız..." - Atiye

"Ben kendimi bildim bileli bu sembolü çiziyorum" diyen ve açtığı resim sergisinde de bu sembole yer veren ressam Atiye, Mehmet Günsur'un canlandırdığı arkeolog Erhan'ın Göbeklitepe kazıları sırasında yeni karşılaştığı sembolün yıllardır kendi çizdiği sembolle örtüştüğünü öğrenince kim olduğunu öğrenmek ve Göbeklitepe ile bağını çözmek için dünün izlerini aralamaya başlar. 

Atiye | İkinci Fragman | Netflix TürkiyeGenç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye | İlk Fragman | Netflix TürkiyeAtiye'nin 17 Aralık'ta Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapılan galasından görüntüler için Pudra.com'un Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın! Tüm detaylar için TIKLAYIN.

     

Başrollerini Beren Saat ile Mehmet Günsur'un paylaştığı @netflixturkiye'nin ikinci orijinal yapımı Atiye'nin galası, 17 Aralık akşamı Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapıldı. Günsur ve Saat'in yanı sıra, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya'nın yer aldığı dizinin gala kapsamında özel davetlilerle buluşturulan ilk bölümü izleyicilerden tam puan aldı. Gösterim sonrası Maksut Aşkar’dan gastronomik deneyim eşliğinde müthiş bir Mercan Dede canlı performansı sergilendi. Ardından Kemal Doğulu da Mercan Dede ile sahne aldı. Gecenin sonundaki muhteşem DJ performansı ise tüm ekibini hep birlikte çok eğlendiği özel dakikalara eşlik etti.

#Atiye, Göbeklitepe’de bir kazı sırasında keşfedilen bir işaretle hayatı değişen genç bir ressamı konu alıyor. "Ben kendimi bildim bileli bu sembolü çiziyorum" diyen ve açtığı resim sergisinde de bu sembole yer veren ressam Atiye, Mehmet Günsur'un canlandırdığı arkeolog Erhan'ın Göbeklitepe kazıları sırasında yeni karşılaştığı sembolün yıllardır kendi çizdiği sembolle örtüştüğünü öğrenince kim olduğunu öğrenmek ve Göbeklitepe ile bağını çözmek için dünün izlerini aralamaya başlar. Gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır. #atiye @atiyethegiftnetflix #atiyethegiftnetflix @berenn_saat @kemaldogulu @metinakdulger @melisasenolsun @timseyfi @basakkoklukaya @civancanova #meralçetinkaya

Pudra.com (@pudracom)'in paylaştığı bir gönderi ()

POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2