25.02.2019

Nivea'nın yeni reklam yüzü Pelin Karahan oldu

NIVEA, Türkiye marka yüzü olarak ekranların sevilen ismi Pelin Karahan ile işbirliği yaptı ve gül suyu içeren Micellar Makyaj Temizleme serisini tanıttı.

NIVEA, Türkiye’de marka yüzü olarak ekranların sevilen ismi Pelin Karahan ile işbirliği yaptı. Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Serisi’nin reklamıyla ekranlara gelecek olan Pelin Karahan özel açıklamalarda bulundu.
 
Pelin Karahan ile işbirliğinden duydukları heyecanı dile getiren NIVEA Beiersdorf Türkiye Genel Müdürü Mustafa Birhan Hazer, ünlü oyuncu ile yollarının kesişme öyküsünü paylaştı.

Mustafa Birhan Hazer & Pelin KarahanNIVEA’nın Türkiye’de tüketicilerin hem evinde hem de kalbinde yer aldığını belirten Hazer, “Türkiye’de kadınlar makyaj yapmayı çok seviyor. Her gün makyaj yapmaya özen gösteren kadınlar, zorlu makyajlarını kolayca çıkaracak ürünlere ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle geçtiğimiz yılın sonunda tüketicilerle buluşturduğumuz Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme serimiz suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkarırken, içeriğindeki gül suyuyla cildi nemlendirip, bakım yapıyor. Gül suyu kültürümüzde annelerden kızlarına miras kalan bir güzellik sırrı. Bu nedenle ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. Biz de bu yoğun ilgiyle beraber; yeni serimizi NIVEA markası gibi güvenilir, bakımlı, güzel ve herkes tarafından sevilen bir isimle işbirliğimizle daha çok kadına duyurmak istedik.”
 
Pelin Karahan, Nivea'nın Türkiye'de reklam yüzü olması ile ilgili açıklamasında, “Uzun zamandır severek kullandığım, global bir markanın yüzü olmak gurur verici.” ifadelerini kullandı.
 
NIVEA gibi kalitesini ispatlamış, güvenilir bir global markanın yüzü olduğu için duyduğu heyecanı dile getiren Pelin Karahan sözlerini şöyle sürdürdü:

Pelin Karahan - Nivea Basın Lansmanı“NIVEA her zaman evimizde olan bir markaydı. Her kız çocuğu gibi ben de küçükken annemin güzellik ürünlerine, kişisel bakım malzemelerine çok meraklıydım. Onun da vazgeçilmezi lacivert kutudaki NIVEA kremdi, ben de bakımı o kremle öğrendim diyebilirim. Halen de NIVEA’nın pek çok ürünü evimizde yer alıyor. Şimdi bu markanın yüzü olmak benim için gurur verici.”
 
“İşim gereği her zaman bakımlı olmaya büyük özen gösteriyorum. Hemen her gün makyaj yapıyorum, özellikle çekim günleri cildime daha yoğun bir makyaj yapılıyor. Bu nedenle her gün makyajımı temizlemek benim için çok önemli.

NIVEA Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Suyu cildimdeki suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan kolayca çıkarırken gül suyuyla cildimi nemlendirip bakım yapıyor.”
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2