Advertorial 24.09.2017

Siyah noktalardan kurtulmak için en iyi 15 ürün

Siyah noktaları cilt yüzeyinden temizlemek için doğru ürünleri düzenli olarak kullanmak şart! Siyah noktalara karşı en iyi silahlarınız Pudra.com'da.

İZLE: SİYAH NOKTA NASIL GEÇER?👇 

Geniş gözeneklerin içinde kalan kir ve yağın havayla teması sonucu oluşan siyah noktalar özellikle yağlı ciltlerde kendini daha fazla gösteriyor. Cildinizin serin kış aylarında nemsiz kalması bu sorunu durdurmak yerine çoğaltabiliyor. Ancak birkaç ipucu ve doğru ürünle cildinize bakım yaparak siyah noktaların oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Siyah noktalardan kurtulmak için ilk adımınız parmaklarınızı yüzünüzden çekmek olmalı. Siyah noktaları sıkmayın! İleri derecede siyah nokta probleminiz varsa dermatoluğunuza danışmanızda fayda olduğunu hemen söyleyelim. Çünkü siyah noktalar bazı ciltlerde ancak profesyonel destek ile kontrol altına alınabilir. Gözeneklerinizi ve ölü hücrelerinizi arındırmaya yardımcı olması bakımından Glikolik Asit (AHA) ya da Salisilik Asit (BHA) içeren formüllere şans verin. Nazik granüllü ürünleri ya da kimyasal peeling'leri de deneyebilirsiniz. Ürünlerinizi seçerken SLS, alkol, palm yağı gibi komedojenik maddeler içermemesine mutlaka dikkat edin.

Siyah noktalara karşı 10 doğal çözüm başlıklı yazımızda evde kolayca bulunabilecek malzemelerle hazırlanan doğal maskelere ve toniklere yer vermiştik. Piyasadaki siyah noktalara karşı özel hazırlanmış en iyi ürünleri görmek için galerimize mutlaka göz atın.

Konuyla ilgili diğer haberlerimiz:
Pudra'nın favori peeling ürünleri
Şimdi arınma zamanı! Tatile çıkmadan önce cildinizi derinlemesine temizlemelisiniz ki, güneş ışınları teninizde eşit dağılsın ve mükemmel bir bronzluğa kavuşun. İşte, bizim favorilerimiz!

En iyi 10 leke giderici ürün
Cilt lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız, bu ürünler bakımınızın önemli bir parçası olmalı! Dr. Ebru Karpuzoğlu leke giderici ürünlerin içeriklerini inceledi ve Pudra.com'un seçtiği için en iyi 10 ürünü yazdı.

​Cilt bakım ve makyaj ürünlerinin kullanım süresi
Kozmetikler ve cilt bakım ürünleri sonsuza kadar dayanmıyor. O çok sevdiğimiz kremlerin, rujların ve parfümlerin de bir ömrü var. Kozmetik içerikleri konusunda bilimsel danışmanlık yapan Dr. Ebru Karpuzoğlu anlatıyor.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2