Advertorial 22.09.2017

Kusursuz şekilde yaşlanan 10 ünlünün sırları

Bir dönemlerin efsanevi süpermodellerinden, Hollywood’un yıllardır en yetenekli kadınlarına; bu 10 ünlü ismin genç kalma sırlarını keşfedin.

80 ve 90’lı yılların efsanevi modellerinden, Hollywood yıldızlarına; bu 10 isim adeta yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor! Her birinin farklı beslenme, spor ve cilt bakım sırları var.
 
Bir dönem neredeyse her dergi kapağında karşımıza çıkan Christy Turlington’ın yoga ile gençleşme sırları, şimdilerde 46 yaşında olan aktris Halle Berry’nin antrenman detayları ve süpermodel Cindy Crawford’un Zone diyeti bunlardan bazıları.
 
49 yaşında güzelliğinden hiçbir şey yitirmeyen Demi Moore’un çiğ vegan beslenme detayları, 63 yaşındaki aktris Meryl Streep’in yüzme sayesinde fit kalışı ve Michelle Pfeiffer’ın özel az yağlı diyeti de diğer yaşlanma karşıtı sırlar arasında!
 
Sandra Bullock’un 50 yaşında hala fit bir vücuda sahip olmasını sağlayan antrenörü, 67 yaşındaki aktris Helen Mirren’ın Wii Fit tutkusu, İngiliz oyuncu Jane Seymour’un kusursuz güzelliğinin ardında yatan golf ve tenis rutini, Christie Brinkley’nin çok özel anti-aging bakımı keşfetmeniz gereken sırlar arasında. Galerimizi tıklayın ve kusursuz bir şekilde yaşlanan bu 10 ünlünün sırlarını öğrenin.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Ünlülerden güzellik tavsiyeleri
Güzellikleriyle ve her daim bakımlı halleriyle imrendiren ünlü isimler, güzellik sırlarını açıkladı.
 
Yaşlı gösteren makyaj hataları
Makyajınız sizi güzelleştiriyor mu yoksa olduğunuzdan yaşlı mı gösteriyor? Aynaya iyi bakın ve dürüstçe cevap verin.
 
Yaşlı gösteren giyim hataları
Olduğunuzdan daha yaşlı gözükmekten mi şikayetçisiniz? Belki de sorun giydiklerinizdedir!
 
Yaşlı gösteren saç hataları
Saç şeklinizden, saç renginizden ya da farkında olmadan yaptığınız bir hatadan dolayı daha yaşlı görünüyor olabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2